Instagram Takipçi Paketleri Alırsam Dolandırılma Riskim Var Mı?

Instagram Takipçi Paketleri Alırsam Dolandırılma Riskim Var Mı?

İnstagram takipci paketleri alırken dolandırılma riskiniz elbette mevcut. İçinde paranın geçtiği hangi alanda dolandırma yoktur ki? Mesele bilinç sahibi olmanızdır. Aksi halde dünyanın en büyük firmaları bile bir şekilde dolaylı yoldan para koparmanın derdindedir eğer kabaca söyleyecek olursak.

Bu işi yapan çok sayıda site olmasına rağmen çoğunun son derece riskli olduğunu belirtelim öncelikle. Ve her sitenin durumunu bilemeyiz,herkes kendinden sorumlu. Biz sizi bilgilendirirken kendi firmamızın ne kadar güvenilir olduğundan da bahsedelim. (Instagram)

Güvenilir Takipçi Sitesi Nasıl Anlaşılır?

En başta kayıt adresi var mı? Kurumsal numarası var mı? SSL sertifikası var mı? Ödeme yöntemleri çeşitli mi? Sektörde bilinir mi? Fatura kesiyor mu sorularını sormalısınız.

Biz bu kriterlerin tamamına sahibiz. Diğer güvenlik yazılarımızda da belirtik,tekrar belirtelim.

  • 850 333 9 666
  • 0544 977 07 24
  • [email protected]
  • Serbest Liman ve Bölge Posta Kutusu: 718, Gazimağusa / KKTC

Yukarıdaki iletişim kanalları resmidir. 0850 ile başlayan hattımız,resmi fatura kesmi adresimiz mevcut. Sizler bizden aldığınız hizmeti kanunlar ile beraber sağlama alıyorsunuz. Dolayısıyla bu işi profesyonel ve eksiksiz yapmayı amaç edindik.

İnstagram takipçi paketleri konusunda yoğun ilgi olduğu için bu işe giren ama hiçbir belge ve legallik barındırmayan çok fazla site var. biz geçen senenin de bu senin de en popüler siteyiz. Bu şekilde ilerleyerek kemik kitlemize her gün yeni müşteriler katmak ana gayemizdir. Ucuz slogan,tek seferlik hizmet anlayışımız yoktur. Verilen  hizmet kaliteli olsun ki müşteri tekrar bizi tercih etsin şeklinde bir anlayışa sahibiz.

Bizi Kandırmaya Çalışan Siteyi Nasıl Anlarız?

Öncelikle aşırı düşük fiyat ya da aşırı fazla fiyat varsa o site şüphelidir. Örneğin biz fatura kesen bir firma olduğumuz için saçma fiyatlar biçmeyiz. Makul,göze batmayan,olması gerekiği fiyatlarda yaparız bu işi. Dolandırıcıların iletişim adresleri eksiktir,fatura kesmezler ve hizmetleri ya tek seferliktir ya da hiç çalışmıyordur. Sizleri tek seferlik av olarak gördükleri için

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Organik Instagram Takipçi Satışı Var Mı?

hizmetlerini çok abartarak deneme yapmanızı sağlarlar ama bu deneme için verdiğiniz para artık gitmiştir ve bu işi çokca kişiye karşı yaptıkları için büyük kazanç elde edip ortadan kaybolurlar.

Bu İşin Neresindeyiz?

Bilenler bilir backlink diye bir kavram vardır. Sitemiz 1400 backlinke sahiptir ve bu demek oluyor ki internet sitemiz diğer 1400 internet sitesinde adını geçirmiştir. Bu rakam ülkedeki en büyük haber sitelerinin dahi zor ulaştığı bir rakamdır.

Sitemizin Alexa görseli aşağıdadır.

instagram takipçi satın al

Bu değerlere ulaşmak çok zahmetli ve emek isteyen bir iştir. Arama motorunda ilk sayfada çıkıyoruz.

Sizlere kendimizi kanıtladığımızı düşünüyoruz. Diğer blog yazılarımızı okuyarak bizler hakkında daha da fazla bilgiye sahip olmanız pek mümkündür.

Instagram ürünlerimizi kullanarak sayfanızı ve hesabınızı geliştirebilirsiniz; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-takipci-satin-al

Facebook Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir