Takipçi Satın Almak Mantıklı Mıdır?

Takipçi Satın Almak Mantıklı Mıdır?

Instagram, dünyanın her yerinde oldukça popüler olan birkaç sosyal platformdan bir tanesi. Görseller, videolar, anlık hikayeler paylaşabileceğiniz; eğer bir işletmeniz varsa reklam aracı olarak kullanabileceğiniz bir platform olan Instagram, gün geçtikçe bünyesine yeni kullanıcı kitleleri katmaya devam ediyor. Satıcı profillerin avantajına olan bu durum, satıcı hesapları takipçi satın alarak daha fazla insanı Instagram profiline çekmeye çalışıyor. Gerek Instagram reklamları, gerekse takipçi satın alma siteleri ile takipçilerini artırmaya çalışıyorlar. Instagram reklamları, doğru hedef kitle ve ilgi çekici bir içeriği kapsamıyorsa, uzun vadede takipçi kazandıracak ve bu belki de yeterli olmayacaktır. Bu sebeple takipçi satın almak daha mantıklı olabilir.

Şuan Instagram’da milyonlarca işletme hesabı var ve bu da haliyle rekabeti kızıştırıyor. İşletme olan, ürün pazarlayan Instagram hesapları, durum böyle olunca daha fazla kitlelere ulaşmak için daha fazla takipçi talep ediyor ve ellerinden geleni yapıyor.

Peki, Instagram takipçi satın almak mantıklı mıdır?

instagram takipçi satın almak

Instagram Takipçi Satın Almak Mantıklı Mıdır?

Instagram takipçi satın alacaksanız, bunu sitemiz gibi güvenilir yerlerden yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü güvenilir olmayan Instagram takipçi satın al siteleri, sizden Instagram hesap bilgileriniz ile sisteme girmenizi isteyecek ve size takipçi artırma vaadi verecek. Ancak bunu yapmamalısınız. Çünkü dolandırıcı site, sisteme girilen bilgiler ile şifrenize sahip olacak; diğer sisteme bilgilerini vermiş olan insanlara sizi takip ettirecektir. Yani durum dolandırıcılığa dönmekte; Instagram takipçisi satın almak isteyen ve o siteyi kullanan tüm kullanıcılar birbirlerini takip etmiş olacaktır.

Şifrenizi isteyen siteler size şu zararları verebilir:

  • Şifreniz ve bilgileriniz ile Instagram hesabınıza giriş yapılabilir
  • Verilen takipçiler diğer takipçi satın alan kullanıcılar olduğu için, otomatik takip ettirildikleri sizin profilinizi takipten çıkabilir
  • Verdiğiniz ücreti geri alamazsınız
  • Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda karşınızda muhatap bulamazsınız

Ancak sitemiz, sizin şifrenizi kesinlikle istemiyor. Güvenli ve uygun bir takipçi satın alma sitesi arıyorsanız sitemizi incelemenizde yarar var. Herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında verilen destek hizmetleri ile karşınızda bir muhatap bulabilecek ve hesap bilgileriniz adına endişe etmeden takipçinizi artırabileceksiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Kısacası, eğer takipçi satın alacaksanız güvenilir sitelere başvurmalı, şifrenizi isteyen sitelere prim vermemelisiniz.

Instagram Destek blogları ile hesabınızı büyütmek için yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir