Instagram Toplu Resim Silme

Instagram Toplu Resim Silme

Instagram uygulamasından resim silmek isteyen kullanıcılar için farklı alternatifler bulunur. Instagram toplu resim silme de bunlardan bir tanesidir ve özellikle hesabını tamamen sıfırlamak isteyen kişiler tarafından tercih edilir.

Instagram Toplu Resim Silme Hakkındainstagram toplu fotoğraf silme

Instagram dünyada 1 milyardan fazla kullanıcısı olan bir uygulamadır ve insanlar bu uygulama içerisinde çok fazla zaman geçirmektedir. Geçirilen zaman içerisinde video ve resim yükleyen kişilerin bir süre sonra yükledikleri resim sayısı çok yüksek rakamlara ulaşabilir. Bu tür hesap sahipleri resimleri daha sonra silmek istediklerinde olabildiğince kısa süre yapmak için farklı yollar ararlar.

Toplu silme işlemi kullanıcıların tercih ettiği yollardan bir tanesidir ve hesap içerisinde bulunan bütün resimlerin kısa bir sürede silinmesini sağlar. Böylece kullanıcılar bu işlem için fazla zaman kaybetmemiş olurlar.

Bilgisayar Üzerinden Toplu Resim Silme

Bilindiği gibi Instagram kullanıcılara, hesaplarına bilgisayarlardan da giriş imkanı vermiştir. Bu izin sayesinde toplu resim silme işlemi farklı site ya da programlar kullanılarak yapılabilir. Bunun için bu işlevi gören programların indirilerek bilgisayarlara kurulması gerekir.

Program ya da site üzerinden toplu resim işlemi yapılabiliyor fakat buralardan Instagram hesabına giriş yapılması gibi bir zorunluluk bulunuyor. Dolayısıyla da kullanıcıların çok dikkatli olması ve bilmedikleri program ya da site üzerinden bu işlemi yapmaması gerekiyor. Aksi durumda Instagram hesabının çalınması söz konusu olabilir.

Mobil Cihazlardan Toplu Mesaj Silme

Instagram toplu resim silme işlemi mobil cihazlardan da aynı şekilde yapılabilir. Kullanıcıların bu defa da Google Play Store ve App Store üzerinden uygulama indirmesi gerekiyor. App Store böyle uygulamalara yukarıda anlattığımız güvenlik riski sebebiyle izin vermediğinden uygulamaların adı sürekli isim değiştiriyor. Kullanıcıların bunu bilerek arama yapmaları gerekiyor.

Instagram toplu resim silme konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Web Nedir? Nasıl Kullanılır?

Instagram toplu resim silme konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mobilden silme işlemi yapmayı denedim ama bir türlü olmuyor. Tek tek silme zorunda kalıyorum. Telefonum Samsung bunun için özel bir program vs. varmı acaba_?