Instagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Instagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Instagram milyonlarca kişi tarafından kullanılan oldukça popüler bir uygulamadır. Instagram’a üye olan kullanıcılar ilk günlerde birçok hesabı takip etmekte ve bazen bu kadar fazla takipten pişman olmaktadır. Takip ettikleri hesapları tek tek silmek yerine de en kolay Instagram toplu takipçi silme işlemini uygulamaktır. Sizde takipçilerinizi toplu bir şekilde silmek istiyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okumalısınız.

Instagram Toplu Takipçi Silmeinstagram toplu takipçi silme

Instagram dünyasına girdikten sonra birçok hesap takip etmeniz gayet normaldir. Fakat bazen takipçi kasma uygulamaları yüzünden birçok hesabı istediğiniz dışında takip edebilirsiniz. Takipçi kazandıracağını iddia eden uygulamalara son derece dikkat etmelisiniz Bu tarz uygulamalar ya hesabınızı ele geçirmek istemekte ya da hesabınızı spam olarak kullanarak birçok kişinin takip edilmesine neden olmaktadır. Bu tarz durumlarla karşılaşırsanız öncelikle takipçi uygulamasını kaldırmalı Instagram izin verilen uygulamalardan da silmelisiniz. Ardından Instagram şifrenizi değiştirerek güvenliğinizi tekrardan sağlayabilirsiniz. İster isteğinizle isterseniz isteğiniz dışında olsun, birçok kişiyi takip ettiyseniz hepsini toplu bir şekilde silebilirsiniz.

Instagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Instagram toplu silme işlemi Instagram üzerinden yapılamamakta olup, bunun için özel kodlanmış uygulamalar kullanılmalıdır. Size güvenilir birkaç uygulamadan bahsederek bu işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

  1. Instant Cleaner- for Instagram

Öncelikle buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra tüm takipçileri toplu bir şekilde silebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayla beğenileri ve yorumları da silerek hesabınızı tamamen temizleyebilirsiniz.

  1. Cleaner for Instagram Unfollow, Block and Delete

Uygulamayı indirmek istiyorsanız buraya tıklamalısınız. Bu uygulama istenilmeyen takipçilerin toplu bir şekilde silinmesini sağlayarak işlemlerinizi hızlandırmaktadır. Birçok Instagram kullanıcısı tarafından kullanılmakta ve memnun kalınmaktadır.

  1. Cleaner for IG iOS Instagram

Bu uygulama sayesinde takipçilerinizin hareketlerini takip edebilir, paylaşımlarınıza yaptıkları yorumları ve beğenileri görebilirsiniz. İstemediğiniz takipçileri de toplu bir şekilde silebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Etkileşim Arttırma Yöntemleri

Instagram toplu takipçi silme nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir