Instagram Türk Beğeni Satın Almak Hesabımı Popüler Yapar mı?

Instagram Türk Beğeni Satın Almak Hesabımı Popüler Yapar mı?

Evet. Sorunuza doğrudan evet cevabıyla başlıyorum çünkü beğeni hilesi popüler olmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Hatta en doğal yöntemlerinden biridir.  instagram türk beğeni satın al arama sorgularında cok aratılıyor. Bu yöntemle popüler olunacağını keşfeden akıllılar var tabii.

Popüler olmak için takipçi satın almak tabii ki etkili. Fakat beğeni satın alarak popüler olmak da mümkün. Yani bir taşla iki kuş vuruluyor. Eğer doğrudan takipçi satın alacaksanız yine adresimiz size hizmet vermektedir. Genel olarak bütün konularda hizmet veriyoruz. Anasayfamıza giderek hangi hizmetleri verdiğimizi görebilirsiniz. (Instagram)

Beğeni Satın Alarak Nasıl Popüler Olunur?

Değerli okurlar,etkileşim kelimesini biliyor musunuz? Etkileşime geçmek demektir,doğallık demektir. Şimdi bakın,İnstagram gibi servisler öyle basit bir yapı değildir. Arka tarafta örümcekler(yazılım) dolaşıyor ve kişilerin istatistiklerine göre algoritmanın emirlerini uyguluyor. Örneğin sizin 500 beğeni almanız demek,genellikle 30 40 beğeni alan kişilerden daha fazla önerilmeniz,daha fazla Keşfet’e düşmeniz,çevrenizdekilere daha fazla önerilmeniz demek.

Misal,Ali ve Mehmet ortak bir arkadaş olsun. Fakat Mehmet’in Hakan adın da,Ali’nin tanımadığı bir arkadaşı var.Mehmet,Hakan’ın paylaşımını beğendikçe Ali daha fazla görecek Hakan’ı. İşte yüksek beğeni oldukça önerildiğiniz kişiler artacak. Ve buradan gelen takipciler doğal olacaktır çünkü bizzat kendileri takip et butonuna basacak.

Beğeni Satın Almanın Prestiji

Beğeni satın almak ciddi bir prestije sahiptir. Çünkü takipçisi fazla ama beğenisi az profiller çok kötü bir izlenim oluşturur. Örneğin 2 milyon takipçili bir hesabın 3 bin beğeni alması sizde nasıl bir izlenim uyandırırdı? Gerçekten ister istemez eziklerdiniz değil mi itiraf edin hadi.

İşte beğeninin insanlar üzerindeki prestiji çok yüksektir. Misal,takipcisi 50.000 olan birisinin 17 bin beğeni aldığını düşünün. Bu sefer ne kadar aktif takipçisi var,kesin  doğaldır diyeceksiniz değil mi? Sanıyorum siz de bana katılıyorsunuz bu konuda.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Organik Instagram Takipçi Satışı Var Mı?

Instagram türk beğeni satın al yönteminin bu işin neresinde olduğunu iyice acıklayayım. Yukarıda dediğim gibi,beğeni satın almak sizin Keşfet’e düşme ihtimalinizi arttırır ve Keşfet’e düşen birisi gerçekten çok ciddi takipciler kazanır. Ayrıca hesabın doğal görünmesini,hesabınızın sürekli olarak önerilenler de olmasını sağlar. Paylaşımlarınızın beğeni sayısı yükseldikçe insanların sizi takip edilir bir kişi olarak görme algısı artar ve bu ıspatlanmıştır bir şeydir. Örneğin 5.00.000 beğeni alan dünyaca ünlü kişiler var. Dikkat ederseniz elimiz takip butonuna gider bu kişilerin profilindeyken. Çünkü dahil olmak isteriz psikolojik olarak. İşte algoritma bunu bildiği için  beğenisi yüksek kişileri sürekli göze sokuyor,sürekli ön planda tutuyor. Biz her hizmette olduğu gibi bu hizmette de sizlere hizmet vermek için buradayız.

Anasayfamıza giderek hizmetlerimizi satın alabilir ya da inceleyebilirsiniz; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-begeni-satin-al/turk-gercek

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir