Instagram Yeni Çıkartma Serisini Duyurdu

| Kasım 19, 2017 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram Yeni Çıkartma

Instagram sosyal medyanın nabzını oldukça yakından takip ediyor. Sosyal medya devi sürekli olarak değişen gündeme uyum sağlayacak olan adımlar atıyor. Geçtiğimiz günlerde uygulama sürümü kadar kullanım oranı fazla olan web sürümüne artı olarak hikayeler eklentisi getirmesiyle bu durumu kanıtlayan sosyal medya devi, bu kez çıkartmalarına yenilerini eklediğini açıkladı. Instagram Yeni Çıkartma serisinin açıklanmasının hemen ardından da tabii ki çıkartmaların neden yayınlandığını açıklayan bir bilgilendirme yayınlandı. Instagram Yeni Çıkartma serisinde neler var? Instagram Yeni Çıkartma serisi neden yayınlandı? Bakalım.

Şükran Günü İçin Instagram Yeni Çıkartma Serisi

Ülkemizde pek fazla bilinmeyen bir gün olsa da Amerika ve Kanada gibi ülkelerde özel gün olarak kabul edilen Şükran Günü, Instagram Yeni Çıkartma serisinin de ana ilhan kaynağı oldu. Yayınlanan yeni çıkartmaların Şükran Günü özel serisi olduğu duyuruldu. Özellikle hindi çıkartmalarının öne çıktığı yeni seride, yiyecek ve içecekler üzerinde durulmuş durumda. Şükran Günü özel çıkartmalarının açıklanmasının hemen ardından, çıkartmalar için özel bir güncelleme yayınlandığını da ekleyelim.

Bu güncellemede hem Instagram Yeni Çıkartma serisi uygulama dahil edildi hem de bazı çıkartmalarda düzenlemeler yapıldığı ortaya çıktı. Düzenlemelerin yapıldığı çıkartmaların hangisi olduğunu henüz bilemiyoruz.

Sadece bazı çıkartmaların şekillerinde kenarlıkların düzenlendiğini ve biraz daha oval kenarların elde edildiği görülüyor. Bunun dışında bir yenilik henüz tespit edilemedi. Yeni çıkartmalar için güncelleme gerektiğini de hatırlatalım.

Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  iPhone ile Su Altında Instagram İçin Fotoğraf Çekmek

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +