Instagram Yorum Satın Alma İşlemi İle Keşfete Düşebilir Miyim?

Instagram Yorum Satın Alma İşlemi İle Keşfete Düşebilir Miyim?

Keşfet’e düşmenin birçok yolu var fakat kesin olarak hangi yöntemin kullanıldığı bilinmiyor. İnstagram’ın gizli bir algoritması bu. Daha önce beğeni satın alarak Keşfet’e düşüp düşmeyeceğinizden bahsetmiştik.

İnstagram yorum satın alma yöntemi ile Keşfet’e düşme ihtimaliniz artıyor. Çünkü her etkileşim artışı bir merak unsurudur.Normalin dışına olanlar ilgi çekici kabul edilir ve algoritma onu Keşfet’e düşürebilir.

Kesin Olarak Keşfet’e Düşme Yöntemi Var mı?

Kesin olarak Keşfet’e düşme yöntemi olsaydı herkes bunu yapmak isterdi ve normal insanlar Keşfet’e düşemezdi. Bu iş doğrudan doğruya parayla satılırdı ya da ünlü isimlerden kimseye sıra gelmezdi. Fakat Keşfet’e düşürme algoritması hakkında bilgi sahibiyiz. Beğeni satın almak,görüntülenme satın almak: Keşfet’e düşmeniz konusunda önemli bir role sahiptir diyebiliriz. (Instagram)Bunu farkeden kullanıcılar İnstagram yorum satın alma işlemini sıkça gerçekleştiriyor sitemizde. Bunu neden yapıyorlar diye merak ettiyseniz cevap bu:Keşfet’e düşmek.

Keşfet’e Düşme İhtimalinizi Arttırmak İster misiniz?

Keşfet’e düşme konusunda başlıca unsurlardan biri yorumdur. Dediğimiz gibi,ilgi çekici olan şey talep görür ve talep gördüğünün kanıtı olarak yorumları,görüntülenmeleri,beğenileri inceleyerek karar veren bir algoritma vardır. Çünkü algoritmalar sayılar dışında bir dilden anlamaz,bir videoya duygusal tepki veremez. Belki dünyanın en önemli videosu olsa bile algoritma onun  dünyanın en önemli videosu olduğunu anlayamaz.

Etkileşim=Keşfet’e düşmek diyebiliriz. Bugün Keşfet’e düşen her içerik etkileşimin etkisiyle düşüyor. Ancak dediğimiz gibi kesin olarak Keşfet’e düşme sebebi bulunmuyor. Kendi istatistiğinin aniden üstüne çıkan kişilerde Keşfet’e düşme oranının arttığı görülen bir şeydir.

Mesela 30 günün 29’günü 50 beğeni alan birinin 30.gün 500 beğeni alması ve yorum sayısını da yine o gönderiye özel olarak katlaması kişinin ististiğini aniden arttırır ve ilgi çekici içerik olduğuna karar verir algoritma. İşte bu içerikler arasından seçiyor olması muhtemeldir Keşfet içeriklerinin.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi İnstagram basit bir algoritmaya sahip değil. Arkasında Facebook var ve algoritma açısından çok ileridedir Facebook. Dünyada çıplaklığı tanıyarak bu tip fotoğrafları ilk engelleyen sitelerin başında Facebook gelir. 2010 yılında İnstagram’ı yayına alarak algoritma tecrübelerini İnstagram üzerinde de devam ettirdi. Bunun neticesinde Keşfet gibi algoritmaları kolay kolay kırmak mümkün değildir ancak yorum,beğeni,izlenme gibi etkileşim biçimlerinin kesinlikle etkisi vardır Keşfet’e düşmek konusunda.

Sitemizde Keşfet’e düşmeniz için https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-yorum-satin-al/turk-bot adresimiz mevcut. İsterseniz yorum satın alabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir