Instagrama Uyumlu Uygulamalar

Instagrama Uyumlu Uygulamalar

Günümüzde her internete erişim sağlayan hemen hemen herkes Instagram uygulamasını da kullanmaya başladı. Bu sayede popülerleşen uygulama ülkemizde en fazla aktif kullanıcıya sahip sosyal medya uygulaması olmayı başardı. Instagram birçok özelliği bünyesinde barındırsa da kimi zaman farklı uygulamalar yardımıyla yeni özelliklerde kullanılmak istenmektedir. Bu yazımızda Instagrama uyumlu uygulamalar hakkında bilgi vererek, çeşitli özelliklerin nasıl kullanılacağından bahsedeceğiz.

Instagrama Uyumlu Uygulamalar

Instagrama uygulaması ilk çıktığı günlerde yalnızca İOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabiliyordu. Daha sonra hem android cihazlara hem de web kullanımına uyumlu hale getirildi. Instagram her geçen gün yeni özelliklerle donatılsa da bazen yeterli olmuyor ve kullanıcılar farklı uygulama arayışına giriyor. Instagrama uyumlu uygulamalar sayesinde de hem fotoğraflarını daha kaliteli hale getiriyor hem de daha düzenli bir hesaba sahip olabiliyorlar.

Kaliteli Fotoğraflar Oluşturabileceğiniz Uygulamalar

Instagram birçok fotoğraf özelliğini kendi bünyesine barındırıyor. Fakat bu özellikleri yeterli görmeyen bazı kullanıcılar Instagrama uyumlu uygulamalar ile fotoğraflarını düzenlemeyi tercih ediyor. İlk olarak bahsedeceğimiz uygulama olan Selfie Cam’da çektiğiniz selfieleri daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Ayrıca sunduğu animasyonlar ve efektler sayesinde fotoğraflarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Ücretsiz olan bu uygulama fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde düzenlemenize imkân sağlıyor. İkinci olarak tavsiye edeceğimiz uygulama ise Retrica. Bir zamanlar oldukça popüler ola bu uygulama günümüzde de kalitesinden bir şey kaybetmiş değil. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Retrica sayesinde fotoğrafınıza efektler ve filtreler ekleyebilirsiniz. Ayrıca kesyap özeliği sayesinde daha güzel pozlar da yakalayabilirsiniz.

Yakın Çekimi Şekillendirin

Yüzünüzü yakından çektiğinizde bazı sorunlarla karşılaşıyorsanız, istemediğiniz görüntülerden kurtulmak istiyorsanız burada anlatacağımız uygulamalar tam da size göre. Öncelikle size ücretli bir uygulama olan FaceTune dan bahsedeceğiz. Bu uygulama sayesinde dişlerinizi beyazlatabilir, yüzünüze makyaj uygulayabilir, gözlerinize far çekebilir, sivilcelerinizi kapatabilir ve fotoğrafın arka planını düzenleyebilirsiniz. Bu uygulama ödenen fiyatın hakkını veren nadir uygulamalardan bir tanesi. İkinci olarak ücretsiz bir uygulamadan bahsedelim. YouCam Perfect uygulaması da yüzünüzde ve dış görünüşünüzde değişiklikler yapmanıza olanak sağlayan bir uygulama. Bu uygulama sayesinde kırışıklardan, sivilcelerden, lekelerden ve yanık ya da yara izlerinden kurtulabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Google + Radikal Bir Karara İmza Atmaya Hazırlanıyor

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Instagrama uyumlu uygulamalar konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir