Instagram Fenomeni Olma Yolları

Instagram Fenomeni Olma Yolları

Instagram birçok insanın popülaritesini arttırmaya çalıştığı bir platform haline geldi. Instagram fenomeni olmak artık eskisinden daha zor. Bunda en büyük etki ise artık Instagram’ın kayda değer biçimde çok tercih edilmesi geliyor. Yani Instagram fenomeni olarak bilinen bir kişiyi bir zaman sonra oyuncu olarak yada her hangi bir şekilde ünlü olarak görebiliyoruz. Bu durum tüm dünya ülkeleri için aynı geçerliliği taşıyor. Hal böyle olunca Instagram üzerinden popüler olmak içinde birçok kullanıcı yeni yöntemler arıyor. Genelde hile yöntemi ile Instagram üzerinde çok popüler olabiliyor ve takipçi sayınıza arttırabiliyorsunuz ama bununla bir yerlere gelebileceğinizi zannetmeyin. İnsanlarla doğal olarak iletişim kurmak ve Instagram hesabınızı doğal yöntemler ile popüleştirmeniz size çok daha fazla yarar sağlayacaktır. Bu aşamada da kullanabileceğiniz birçok yöntem ve tarz bulunuyor.

Bu yöntemlerden bahsetmek gerekirse, ilk olarak dikkat etmeniz gereken şey doğal paylaşımlar yapmak. Bu sayede kullanıcılar sizi özgün bir kişi olarak değerlendirecek ve bu size duyulan ilgiyi daha fazla arttıracak. Tabi sadece doğal paylaşımlarda bulunmak yetmiyor. Diğer bir yöntem ise sürekli olarak güncel sosyal medyayı takip etmektir. Sosyal medya üzerinde çıkan yeni konuları ve kampanyaları takip etmeniz ve bunu Instagram hesabınızdan da paylaşmanız konuya ilgi duyan kullanıcılar ile iletişime geçmenize olanak sağlayacaktır. Bu sayede çok daha fazla takipçi kazanabilir ve popülaritenizi arttırabilirsiniz. Tüm bu ve buna bnzer noktalara dikkat etmeniz sizin kısa süre içerisinde çok daha popüler bir kullanıcı olmanıza olanak sağlayacaktır.

İlgini çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/abone

Instagram kullanıcılarının son günlerde aklına takılan en önemli soru Instagram Populara Nasıl Girerim sorusu, yani en popüler olan resimlerin arasında nasıl olabilirim. Bu sayede kullanıcılar hem daha çok takipçi alır, hem de fotoğraflarına gelen beğeni sayısı artar.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Öncelikle Popular’a girmenin takipçi sayısıyla alakalı olduğu kesinlikle doğru. Yani 10000 Takipçiniz varsa, çok kötü bir fotoğraf ekleseniz dahi popular’a girme ihtimaliniz çok yüksek olacaktır.

Çok az takipçiniz varsa üzülmeyin, az takipçinizin olması Popular’a giremeyeceğiniz anlamına gelmez. Eğer gerçekten güzel ve ilginç bir fotoğraf paylaştıysanızi mutlaka like alacak ve belki de popular’a girecektir. Tabiki 400-500 takipçiniz varken popüler sayfasına girmeyi beklemek komik olur ancak 4-5 bin civarı takipçiniz var ise ve kullanıcılarınız aktif ve sizi dikkatle takip eden kullanıcılar ise. popular page e girme şansınız olabilir. Popular page’ girme mantığı kısaca şu şekilde açıklanabilir:

-Resim ilk paylaşıldığında, ilk 30 dakika içinde ne kadar çok like ve comment alırsa popüler sayfasına girme ihtimali okadar fazladır.

-Ilk 30 dakikada ortalama 600 like ve 20 comment  üzeri alınabiliyorsa resim popüler sayfasına girebilir.

Instagram algoritması, burada da anlatıldığı üzere, gerçekten güzel ve beğenilen paylaşımı bulup zaten Popular’a koyuyor.

Popular’a girmeniz için 5 ipucu

1) Özgün ve ilgi çekici bir fotoğraf çekin

2) Fotoğraflarınızın yorum kısmına mutlaka “#” ile başlayan “hashtag” ekleyin. Bu, fotolarınıza daha çok kişinin bakması anlamına gelmektedir.

3) Takipçilerinizle iletişimi koparmayın. Keza onların yapacağı yorumlar bile popular’a girmenizdeki kriterlerden birisi.

4) Üst üste paylaşım yapmayın. Yüklediğiniz fotoğrafın doygunluğa ulaştığına emin olun ve biraz sabredin.

5) Popüler instagramcıların fotoğraflarına yorum yapın. Bu daha çok like almanızı ve follower kazanmanızı sağlayacaktır.

Eğer daha hızlı bir biçimde instagramda popüler sayfasına sizi sokabilecek takipçi adedine ulaşmak istiyorsanız www.instatakipci.com adresinden gerçek ve aktif instagram takipçileri satın alarak takipçilerinizi arttırabilirsiniz.
Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Instagram Fenomeni Olma Yolları
4.2 (83.48%) 23 vote[s]

  1. Saniye Hür

    Instagram fenomeni olmak zor değil artık çok uygun maliyetli etkileşim ve takipçi satın alabiliyorsunuz bu ilk adım olarak çok önemli bence

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir