Instagramda Videolarımı İzleyenler Görülebilir mi?

Instagramda Videolarımı İzleyenler Görülebilir mi?

Sizde Instagramda videolarımı izleyenler görülebilir mi diye araştırarak bu yazımıza ulaştıysanız, artık doğru yerdesiniz. Amacımız yalnızca sizlere bilgi vermek ve önceliğimizde sizlerin hesaplarının güvende olmasını sağlamaktır. Bu nedenle hiçbir zaman güven vermeyen programları sizlere önererek güvenliğinizi tehlikeye atmadık. Yalnızca Instagram’ın inceliklerini göstererek birçok özelliğe ulaşmanızı sağladık. Bu yazımızda da birçok sitenin aksine sizlere programlar önermek yerine direk olarak Instagram üzerinden vidolarınızı izleyenleri nasıl görebileceğinizi anlatacağınız. Değerli vaktinizden daha fazla çalmamak adına hemen konumuza geçiyorum.

Instagramda Videolarımı İzleyenler Nasıl Görülür?

Instagram yaptığı son güncellemelerden sonra videoları izleyenlerin görüntülenebilmesini sağlamış bulunmaktadır. Daha önce Instagramda videolarımı izleyenler kimler diye araştırsanız, bunun Instagram üzerinden yapılamadığını öğrenecektiniz. Bazı yerlerde de programlar önerilecek ve hesabınız çalınma riskiyle karşı karşıya kalabilecekti. Fakat artık bu işlemi gönül rahatlığıyla Instagram üzerinden yapabilirsiniz.

Instagramda Videolarımı İzleyenler

Instagramda videolarınızı izleyenleri görmek istiyorsanız, aşağıda anlattığımız işlemleri adım adım uygulamalısınız.

Öncelikle videoyu paylaştıktan sonra bir süre izlenmesini beklemelisiniz. Ardından videonuzu kimlerin izlediğini görebilmek için paylaşımın hemen altında bulunan görüntülenme kısmına tıklamalısınız. Bu bölüme tıkladıktan sonra açılan sayfada videonuzun kaç kişi tarafından görüntülendiğini ve beğenenlerin listesini göreceksiniz. Bu özellik sayesinde herhangi bir programa gerek kalmadan videonuzu kaç kişinin izlediğini ve kimlerin beğendiğini görebilirsiniz.

Video Görüntülenme Sayısı Nasıl Belirleniyor?

Paylaşılan bir videonun izlenmiş olarak algılanması için en az 3 saniye izlenmesi gerekmektedir. Yani ana sayfada gezinti yaparken videonuzu gören bir kişi izlemiş sayılmayacaktır. Birçok kişinin ana sayfasında videolar otomatik olarak oynatıldığından her görenin izlendi olarak algılanması istatistiksel bir hatayı da beraberinde getirirdi. Bu nedenle 3 saniye kuralı görüntülenme açısından gayet idealdir ve otomatik geçişlerin görüntülenme olarak algılanmasını engellemektedir.

Instagramda videolarımı izleyenler görülebilir mi konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir