Instagram Video İndirme İşlemi

| Aralık 15, 2014 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram video

İşte en çok merak ettiğiniz konu Instagram Video İndirme nasıl yapılır tüm detayları ile bu blogda. Her geçen gün Instagram kullanımı biraz daha geliştiriliyor. Sürekli gelen güncellemeler Instagram’ın kullanımını biraz daha geliştirirken aynı zamanda Instagram’ı çok daha pratik hale getiriyor. Instagram’ın bu şekilde geliştirilmesi ve sürekli olarak yeni özellikler kazanması kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Kullanıcılara sağlanan bu kolaylıklar sayesinde artık birçok kullanıcı istediği resimleri ya da istediği videoları rahatlıkla hesaplarına ekleyebiliyorlar. Bu şekilde rahat bir şekilde hesaplarımıza resim ve video eklememizin yanı sıra Instagram’da aranan bir özellik daha bulunuyor. Aranan bu diğer özellik ise yüklenen resimlerin ve videoların diğer kullanıcılar tarafından indirilmesi.

En az resim ve video ekleme özelliği kadar çok tercih edilen bu özellik her kullanıcının istediği resimlere ulaşmasına imkân sağlıyor. Bununla birlikte Instagram resimlerinin indirilmesi oldukça basitken video indirmesini gerçekleştirme maalesef çok da kolay olmuyor. Instagram hesaplarından resim indirmek için tek yapmanız gereken resimlerin üzerine sağ tıklayıp indir demek. Böylece Instagram resimlerini indirmeniz mümkün. Bunun dışında videoları indirmek için ise biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bunun için öncelikle indirmek istediğiniz videonun yanına gelip sağ tıklamanız ve video urlsini kopyalamanız gerekiyor. Ardından Instagram video indirime sitesi adında direk yayınlanan siteye giriş yapmanız gerekiyor. Buradan video urls bölümüne bağlantınızı kopyalamanız gerekli. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken indir butonuna tıklamak. Ardından videolara bilgisayara indirebiliyorsunuz.

Instagram Video İndirme Programı Var Mı?

Instagram’ın artık aylık kullanıcı sayısı 400 milyon rakamına ulaştı. Kullanıcı sayılarında ki bu artış hemen her gün paylaşılan fotoğraflarında çeşitlenmesine de neden oluyor. Tabi böylece çok daha kaliteli paylaşımlarda ortaya çıkabiliyor. Hatta kimi zaman öyle fotoğraflarla karşılaşabiliyorsunuz ki fotoğrafı kendi hesabınıza alma ya da cihazınıza kaydetme isteği olabiliyor. Bunun için resmi olarak Instagram’ın bir uygulaması bilinmiyor. Fakat söz konusu fotoğrafları kayıt etmek için 3. Parti birkaç uygulama bulunuyor.

İşte bu uygulamalardan biride İnstasave uygulaması. Sadece Android işletim sistemlerine yönelik yapılan uygulamayı rahatlıkla Google marketlerden indirebiliyorsunuz. Programın kullanımı ise oldukça basit. Öncelikle Instagram sayfasına giriş yapıyorsunuz. İstediğiniz fotoğrafı belirledikten sonra uygulamayı çalıştırıyorsunuz. Direk olarak uygulama ile bağlantı kurarak resmi indirebilirsiniz. Ya da direk uygulama üzerinden de giriş yapabiliyorsunuz. İstenilen paylaşıma anında ulaşmayı sağlayan uygulama ücretsiz olarak hizmete sunuluyor. Tabi baştan şunu söylemek gerekiyor. Uygulama ile her ne kadar resimleri indirebiliyorsanız da kişilerin haklarına zarar verebilecek olan her hangi bir paylaşımı bu yolla indirmeniz suç sayılabilir. Bu nedenle kişisel fotoğrafları bu şekilde indirmenizi önermiyorum. Instagram hesabınız bile risk altına girebilir.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Signal Özelliği Ne Zaman Açılacak?

Instaport İle Instagram Fotoğraflarını İndirme

Instagram’ın en büyük ayrıcalığı görsel yönünün çok daha fazla ön planda olması. Diğer sosyal medya uygulamalarına göre bu özelliğiyle bir adım öne çıkmayı başaran Instagram’ın görselleri de kimi zaman etkileyici olabiliyor. Yani birçok kullanıcının 70milyona yakın resim paylaştığı uygulamada her geçen gün yepyeni paylaşımlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Instagram’ın bu yönü fotoğrafların kalitesi söz konusu paylaşımlara duyulan ilginin artmasına neden oluyor. Hata birçok fotoğraf bu platform üzerinden indirilerek arka plan ve tema resimlerinde kullanılabiliyor. Bunun için tabi önce söz konusu fotoğraflardan beğendiğiniz resimleri indirmeniz gerekiyor.
Bu noktada bir sorunla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Zira Instagram fotoğrafları direk olarak indirme imkânı sunmuyor size. Biraz uğraşarak fotoğrafı indirseniz dahi istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz. Yakınlaşma ve benzeri özellikleri ne yazık ki aktif edemiyorsunuz. Bunun önüne geçmek ve istediğiniz her fotoğrafı indirmek için se mutlaka program kullanmanız gerekiyor.

İşte bu programlardan birisi de Instaport adı verilen program. Direk olarak bilgisayarınıza yüklediğiniz program sayesinde Instagram’da istediğiniz fotoğrafları hesabınıza yükleyebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken uygulamayı bilgisayarınıza yüklemek ve ardından da istediğiniz resimler için seçim yapmak. Bu sayede kısa sürede istediğiniz fotoğrafları indirebiliyorsunuz. Üstelik bu fotoğrafları istediğiniz şekilde kullanmanız da mümkün. Tabi tüm bunları yaparken kişisel fotoğraflara ulaşamayacağınızı da söylememiz lazım. Yani kullanıcıların kişisel alanda paylaştıkları ve açık olmayan fotoğraflarına ulaşamıyorsunuz ki zaten bu işlemde yasak.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/begeni-satin-al

Instagram Video İndirme İşlemi
4.4 (88.19%) 193 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +