Instagram Geliri Açıklandı

Instagram Geliri Açıklandı

Sizce instagram geliri ne kadardır? İşte merak edilen sorunun cevabı. 2012 yılında Facebook tarafından satın alınan Instagram sürekli olarak gelişmeye devam etti. Bu aşamadan sonra gerek güncellemelerle gerekse de yeni özellikleri ile sürekli olarak geliştirilen Instagram’ın kullanıcı sayısı da bu gelişime bağlı olarak artış gösterdi. Instagram’ın kullanıcı sayısında ki artış miktarı ise o kadar fazla ki uygulama artık bir sektör haline geldi diyebiliriz. İlk zamanlarda 40 milyon gibi bir kullanıcı sayısı bulunan uygulama kısa süre içerisinde 300 milyon kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Resmi olarak açıklanan bu rakamlar her ne kadar son sahte hesap silme operasyonundan sonra bir düşüş yaşasa da yine de Instagram’ın kullanıcı sayısında ki artış tartışılamayacak kadar fazla. Tabi Instagram kullanıcı sayısı bu kadar artış gösterirken Instagram’ın şu anki değeri de bir hayli merak uyandırıyor.
Yeni yıla girerken açıklanan yılsonu verilerinde işte bu merakı dindirecek bazı bilgilerde geldi. Söz konusu bilgilerde yer alan habere göre Instagram’ın değeri şuan için bir servet. Bu kadar kısa sürede büyük gelişme göstermesi Instagram’ın değerini iyice artırmış ve şuan ki değeri %100 artış göstermiş. Şimdilerde açıklanan bilgilerde Instagram’ın parasal değeri tam 35 milyar dolar. Çok ciddi miktarda bir servet olarak nitelendirilen bu ücret Instagram’ın ne denli aktif ve ne denli çok kullanıldığının da en büyük kanıtı. Her geçen gün biraz daha değerlenmesi beklenen uygulamanın bu hızına devam etmesi halinde Facebook’u bile geçmesi düşünülüyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/yabanci-bot

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Instagram Geliri Açıklandı
4.5 (89%) 280 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir