Instagram Zengin Çocukların Paylaşımlarına Şok

| Nisan 04, 2016 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram gündem

Giderek popülerleşen uygulama Instagram zengin kişilerin fenomen olmak için görgüsüz paylaşımlarına şok engelleme. Hatta fenomenlik olabilmek için özel sayfalar bile oluşturulmaya başladı. İşte bu sayfalardan son dönemde en popüler olanı ise Instagram’ın zengin çocukları adı altında açılan sayfalar. Söz konusu sayfalar özellikle İran ve Rusya’da yaygınlaşmaya başladı. Genelde lüks hayatlarını ortaya koyan gençlerin oluşturduğu sayfalarda ise dünya üzerinde bulabileceğiniz en lüks ürünlerle karşılaşabiliyorsunuz. En pahalı arabalar, en pahalı kıyafetler, en pahalı takılar ve hatta özel jet uçakların bire yer aldığı paylaşımlar sosyal medyada uzun süre boyunca tartışılmıştı.

Çoğu kullanıcıdan tepki gören paylaşımlar Instagram’dan da birçok tepki almaya başlamıştı. Fakat gelen tüm tepkilere rağmen kapatılmayan hesaplar sahiplerine pahalıya patladı. Aile servetleriyle gösteriş yapan birçok genç aslında ailelerinin gizledikleri mülklerini de böylelikle ortaya çıkarmaya başladı. Özellikle mali soruşturmalar içinse bu durum kanıt oluşturmaya başladı. Vergi ve benzeri suçlar nedeniyle mal beyanını gizleyen birçok ismin Instagram paylaşımları kanıt gösterilerek mali soruşturmaya dahil edildi. Ardı ardına gelen paylaşımlar sonrasında yaşana soruşturma olayları ise Instagram’ın zengin çocuklarını geri adım attırmadı. Zira Instagram fotoğraflarının birçok davada kanıt olarak gösterilmesine rağmen söz konusu paylaşımlarda hız kesmeden devam ediyor. Bu hesaplara gösterilen ilginin de sürekli olarak arttığını söylemek mümkün.

Instagram Zengin Çocukları Tarafından Sayfalar Dikkat Çekti

Instagram’ın son zamanlarda en çok dikkat çeken sayfalarından biri zengin çocuklar tarafından açılan Instagram’ın zengin çocukları sayfaları. Önce İran’da açılan bu sayfalar şimdilerde tüm dünya genelinde yaygınlaşmaya başladı. Her geçen gün biraz daha yaygınlaşan ve zengin yaşamlarından kesitlerin bulunduğu bu paylaşımlara son eklenen fotoğraf ise artık belli bir sınırın geçildiğini ortaya koydu. Söz konusu paylaşımda dikkat çeken zengin çocukların bulundukları yer oldu.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Sabitleştirme Özelliği Nedir?

Bu kez bir gökdelenin tepesinde havuzun içerisinde fotoğraflar çeken zengin gençler tüm bu pozları Instagram sayfasına yükledi. Instagram sayfalarına yüklenen bu pozlardan sonra kısa süre içerisinde binlerce kişi sayfayı ziyaret etti. Belli bir sınırın aşıldığını düşünen kullanıcılar ise Instagram’ın zengin çocukları olarak adlandırılan bu hesaptaki kişilerin paylaşımlarının gereksiz olduğu yönünde mesajlar göndermeye başladı. Tüm bu tepkilere rağmen ise hesabı yöneten gençler her hangi bir açıklama yapmadı ya da her hangi bir paylaşımlarını kaldırmadı. Tepki görmelerine rağmen geri adım atmayan kullanıcılara ise karşı fikirli kullanıcılar tarafından göndermelerin yer aldığı Instagram sayfaları açıldı. Bir kampanya haline dönüşen bu sayfalar ile zengin çocuklarının görgüsüzlüklerine dikkat çekmek amaçlanıyor. Tüm bunlarla beraber yapılan paylaşımlara destek veren isimleri de görmek mümkün. Bununla beraber her geçen gün yeni bir paylaşım ve yeni bir ilginçlik ile sürekli sayfaların aktif kaldığı da belirtildi.

Instagram Zengin Çocukların Paylaşımlarına Şok
4.5 (90.29%) 68 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +