iPhone ile Su Altında Instagram İçin Fotoğraf Çekmek

Son günlerin modası su altında instagram fotoğrafı paylaşma çılgınlığı devam ediyor. Instagram ile alternatif fotoğraf paylaşımları ipuçlarında ilk olarak düşük ışıkta fotoğraf çekimi konusunda sizleri bilgilendirmiştik. Şimdi ise su altında instagram için nasıl fotoğraf yada video çekerek Instagram’daki takipçilerimizle paylaşabiliriz bunun ipuçlarına bakacağız.

Malumunuz yaz aylarındayız, uzun bir yılın çalışma stresinin ardından yurt dışında yada güneyde, ege’de güzel bir tatil herkesin hayalidir. Yazın vaz geçilmezleri arasında yer alan deniz, kum ve güneş en çok sevdiğimiz üçlü arasında lakin aynı şey akıllı telefonlar için söylenemez. Özellikle deniz ve kum elektronik cihazların baş belasıdır. Artık hayatımızın her anında yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlar denizdeyken de yanımızda olacak.

Bir önceki konuda olduğu gibi bu konumuzda bir yazılıma ihtiyacımız olmayacak. Eğer ilk su geçirmeyen akıllı telefon olan Sony Xperia Z‘ye  sahipseniz zaten hiç bir şey yapmanıza gerek yok, hemen telefonunuz ile bir havuza yada denize girerek su altında fotoğraf çekimi deneyimi yaşabilirsiniz.

Xperia Z telefona sahip olmayanlar su altında nasıl fotoğraf çekebilir ona bakalım.

Bunun için bir adet cihazınıza uyumlu su geçirmeyen bir kılıfa ihtiyacınız olacak. Teknoloji marketlerinde yada online alışveriş sitelerinde birçok cihaza uyumlu su geçirmeyen kılıf bulmak mümkün. Darbelere dayanıklı sert kapaklardan imal edilenleride mevcut, kolay kullanım imkanı sunan poliüretan maddesinden yapılan yapılmış esnek kılıflarda mevcut.

Tabi bunların hepsi kalite ve işlevlerine göre fiyatları değişiyor. Bu yazımızda örnek olarak iPhone ve Samsung Galaxy S3 uyumlu su geçirmeyen şeffaf kılıfı inceleyeceğiz.

Poliüretan maddesinden yapılan kılıfın akrilik bir ön paneli de bulunuyor. Bu şekilde kılıfa geçirilmiş cihazın dokunmatik paneli net bir şekilde görünüyor ve kullanımda sorun yaratmıyor. 0.25 mm kalınlığa sahip olan kılıf şeffaf yapısı ile cihazın görünümünü bozmadan su altında kolay kullanım imkanı sağlıyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Milletvekili Adayı Ayşe Sula Köseoğlu Takipçileri İle Buluştu

Bu ürünü nereden bulabilirim diye düşünüyorsanız ülkemizde iPhone ve Samsung Galaxy S3 için satış yapan lenstagram sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-aylik-begeni-satin-al

iPhone ile Su Altında Instagram İçin Fotoğraf Çekmek
4.5 (89.44%) 449 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +