İran Zenginleri Dur Durak Bilmiyor

İran Zenginleri Dur Durak Bilmiyor

Instagram’ın fenomen sayfaları arasında en çok dikkati çeken sayfa İran zenginleri  tarafından açılan tanıtım sayfası. Gerek kullanıcı sayısı gerekse de sayfanın içeriği gerçek bir fenomen sayfası olduğunu da ortaya koyuyor. İran’ın tüm yasaklarına rağmen İranlı zengin gençler tarafından açılan ve sürekli paylaşım yapılan sayfa hakkında İran hükümeti de geçtiğimiz günlerde bir harekât başlatmıştı. Özel görevlendirilen bilişimciler tarafından hesap inceleme altına alınmış ve zengin gençlerin paylaşım yapması engellenmişti.
Partilerini gizli garajlarda yaptıklarını ve buradan görüntüler paylaştıklarını belirten zengin gençler ise uzun süredir sayfa üzerinden paylaşım yapamıyorlardı. Hükümetin baskıları ve arayışları sonuç vermezken bu süreçte en azından yeni paylaşımların yapılması engellenmişti. Tam herkes hesap kontrol altına alında ve kısa süre sonra kapatılır derken beklenen haber geldi. İran’da bir kez daha parti veren zengin gençler yeniden paylaşım yapmaya başladılar. Yine giyim tarzları ve ellerinde ki içkilerle dikkat çeken gençler böylece sayfa kapatılacak dedikodularını da cevaplamış oldu. Bununla birlikte hükümetten ya da bu alanda adı geçenlerden konu ile ilgili olarak her hangi bir açıklama gelmedi. Ama daha uzun süre İranlı zengin gençlerin açtıkları hesap ayakta durmaya devam edecek gibi. Zira son yapılan paylaşımlarda bu durumu en iyi şekilde kanıtlamaya yetti. İranlı gençlere Instagram üzerinden gelen destek de cabası oldu.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-gercek

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
İran Zenginleri Dur Durak Bilmiyor
4.5 (90.24%) 41 vote[s]

  1. Umut Durak

    İranlısınız ya dünya malı sizin olsa nolur ya hükümete bak hesaplara karşı harekete geçmiş allahım koru bizi şeriattan 🙂

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir