İvana Sert Instagram Hesabından Metro Paylaşımına Büyük ilgi

Instagram ünlüler

Son dönemde televizyon ekranlarının en çok konuşulan programlarından biri “İşte Benim Stilim” oldu. İlk iki sezonuyla büyük bir beğeni toplayan ve ekranlarda reyting pastasının en büyük paylarından birine sahip. Bu başarısıyla beraber Acun Ilıcalı’nın kanalına da transfer olmuştu. Başarısına devam etmek için bu sezon All Star adı ile yayına başlayan programın en çok konuşulan yönü ise jüri üyeleri oluyor. Kemal doğulu, Nur Yerlitaş ve İvana Sert üçlüsünden oluşan jüri epey ilgi görürken özellikle yaptığı organizasyonla İvana Sert’in biraz daha fazla çektiğini söylemek mümkün.

Yarışmayla beraber sosyal medyadan da çok daha fazla takipçi kazanmaya başlayan İvana kısa bir süre içerisinde Instagram fenomenleri listesinde de yer almaya başladı. Ünlü ismin bu aşamadan sonra yaptığı paylaşımlar ise kısa süre içerisinde binlerce beğeni almaya başladı. Zira son yaptığı paylaşımlarda da bunu net bir şekilde görebiliyoruz. Son paylaşımında oldukça güçlü maddi imkanları olmasına rağmen metroya bindiğini gösteren bir paylaşım yaptı. İvana söz konusu Instagram paylaşımına “Beş dakika içinde her yere varıyorum. Zamanı kaybetmemek için tek çözüm metro.” İfadelerini de ekledi. Bu paylaşımla beraber bir anda sosyal medyada konu olan ünlü isim hakkında birçok yorumda yapıldı. Lüks arabalarına binmektense metroyu tercih eden isim ise konu hakkında yapılan yorumlara sessiz kalmayı tercih etti.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/post-fotograf-begeni

Ivana Sert geçtiğimiz günlerde yaptığı Instagram paylaşımları ile gündeme gelmişti. Şuan aktif olarak ekranlarda olan ünlü isim moda yarışması ile oldukça çok tanınmaya başladı. Ama Ivana’nın son yaptığı Instagram paylaşımları moda programından öne geçmeyi başardı. Son ilişkisi Sinan Akman ile yaşadığı tartışmalar ile gündeme gelen Ivana Sert, Sinan Akman’ın kendisine; “Kılık kıyafetine çekidüzen ver dedim ama dinlemedi. Biz eski kafalıyız, onur ve namus önemli.” Şeklinde bir konuşma yapması üzerine ilişkisini noktalamıştı. Bunun üzerine hemen Instagram fotoğrafları kaldıran isim takipçileri şaşırtmıştı. Bu olaydan kısa bir süre sonra ise Ivana Sert evlenmeyi düşündüğü sevgilisi ile barıştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Rita Katz Çarpıcı Açıklamalar Yaptı

Bakü tatiline giden çift barıştıklarını yine Instagram pozları ile kanıtlamış ve takipçilerin tepkisini çekmişti. Bu olaydan sonra ikili arasında iyice düzelen ilişki yeni adımların atılmasına neden oldu. Instagram paylaşımlarından sonra eğlenmeye giden çift dudak dudağa bir gece kulübünde yakalanınca olanlar oldu. Bu şekilde yakalanan ünlü çift ise sosyal medyada büyük tepki topladı. Genel olarak Sinan Akman’ın namus kavramını vurgulaması ve ardından böyle yakalanmasını eleştiren takipçiler büyük ses getirdi. Her iki taraftan ise konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

İvana Sert Instagram Hesabından Metro Paylaşımına Büyük ilgi
4.5 (89.76%) 340 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +