Justin Bieber Şoka Uğradı

Justin Bieber Şoka Uğradı

Justin Bieber ‘a instagram şoku. Sosyal medya paltformları arasında yaşanan kullanıcı sayıları polemiğinden sonra Instagram radikal bir karar almıştı. Instagram’ın aldığı karar doğrultusunda artık sahte hesaplara izin verilmeyeceği söylenmişti. Bununla beraber Instagram yetkilileri kullanıcılardan da destek istemiş ve sahte hesapların bildirilmesini istemişti. Bununla beraber Instagram yetkililerinin aldığı karara karar açıklanmasından beri kimse inanmamış ve diğer sosyal medya platformlardan da bu yönde açıklamalar gelmişti. İşte bu açıklamalardan sonra ise Instagram beklenmedik bir hareketle dediğini yaptı. Bir anda hesapları kapatmaya başlayan Instagram milyonlarca sahte hesabın kapanmasını sağladı. Bu durum kullanıcıları da oldukça etkiledi. Bir anda hesaplarından takipçi eksiliğini gören kullanıcılar neye uğradığını şaşırdı.

18 milyon kişinin silindiği yönünde haberlerin ve bilgilerin gelmesi ile beraber ünlülerin hesaplarından da kaç kişinin silindiği merak edilmeye başlandı. Açıklanan bilgilere göre en çok sahte takipçisi bulunan hesaplar ünlülerin. Durum böyle olunca en çok kullanıcı kaybeden de ünlü isimler oldu. İşte bu ünlü isimler arasında en çok kullanıcı kaybeden ise Justin Bieber oldu. Justin Bieber yaklaşık 3.5 milyon takipçisini kaybetti. Bu denli yüksek bir rakamla karşılaşan ünlü isimde şaşkınlığını gizleyemedi. Kısa sürede bu kadar yüksek rakamlarda takipçi kaybetmesi bir anda ünlü ismi sosyal medyanın gündemine de taşıdı. Acaba gerçekten fenomen olmadığı konusunda haberlerinde yayılması Justin Bieber’ı epey bir sıkıntıya sokacak gibi gözüküyor. Konu ile ilgili olarak ise ünlü isim hiçbir açıklama yapmadı.

Kanun Dışı İşlere Karıştı

Dünyanın en çok takip edilen ünlü isimlerinden biri olan Justin Bieber’ın adı sürekli olarak ilginç olaylarla anılmaya devam ediyor. Daha önce birçok kez yaptığı kanun dışı hareketleri ile gündeme gelen ünlü isim en son yaptığı Instagram paylaşımlarıyla gündeme gelmişti. Ünlü isim söz konusu son paylaşımlarında tamamen çıplak bir şekilde poz vermiş ve bu pozlarını herkese açık bir şekilde paylaşmıştı. Birçok kişiden tepki alan ünlü yıldız konu hakkında her hangi bir açıklama yapmamış ve gelen tüm tepkilere rağmen de paylaşımı Instagram hesabından kaldırmamıştı. Birçok kişinin Instagram’a şikayet ettiği ünlü isim bunlara rağmen geri adım atmayınca artık bu paylaşımla ilgili bir adım atmayacağı düşünülmeye başladı.
Tüm bunlardan sonra paylaşımdan neredeyse bir hafta sonra Justin Bieber söz konusu paylaşımı kaldırdı. Fakat ünlü isim paylaşımını gelen tepkilerden kaldırmadığını “Kızının popomu çıplak görmesinden şikayetçi olan yakın bir arkadaşımın, kızının beni Instagram’da takip ediyor olması sonucunda bu şikâyetten utandım ve fotoğrafı sildim.” Notunu düşerek belirtti. Ünlü ismin bu kararı yine fanlarını sevindirirken tüm bunlara rağmen gelen tepkilerde dinmiş değil. Son zamanlarda gençleri bu şekilde olumsuz etkilediği düşünülen ünlü isim özellikle anne babalardan da aşırı derece de eleştiri almaya başladı. Tüm bu eleştirilere ise başarılı şarkıcı pek kulak asmamasıyla da gündeme gelmiyor değil.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/yabanci-gercek

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Justin Bieber Şoka Uğradı
4.5 (89.17%) 192 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir