Kamil Koç

Kamil Koç

Türkiye’nin en eski otobüs firmalarından biri olan Kâmil Koç 1926 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli yenilenen ve kendini geliştiren firmanın en sevilen uygulamalarından biri yolcum nerede uygulamasıdır. Birçok kişinin kullandığı yolcum nerede uygulaması nedir ve ne şekilde kullanılır sorusu ise sıklıkla sorulmaktadır. 900 aracı ile hizmet veren Kamil Koç firması yolcularının nerede olduğunun tespit edilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Aracın istikamet yönü ve dakika dakika nerede olduğunun bilgisine veren uygulamanın kullanılması da oldukça basittir. Kamil koç firmasının resmi sitesinden yolcum nerede uygulaması kullanılabileceği gibi uygulamayı telefona indirmekte mümkündür.

Kamil Koç Yolcum Nerede Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Yolculuk yapan kişi ve hatta yakınlarının severek kullandığı bu uygulama kişilerin merakta kalmaması adına geliştirilmiştir. Seyahat eden aracın konumunu bildirilebilmesi için konumun seçilmesi yeterlidir. Aracın rotasının hangi yöne doğru olduğunun kolayca işaretlenerek seçilmesi ardından güncellenen sayfada otobüsün güzergâhı üzerinde nerede bulunduğu gösterilmektedir. Özellikle aileler için kurtarıcı bir uygulama olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Kamil Koç yolcum nerede uygulaması nasıl kullanılır sorusuna ise verilebilecek birçok cevap mevcuttur.

  • Uygulama Kamil Koç firmasının kendi sitesinden kullanılabileceği gibi akıllı telefonlara da indirilebilmektedir.
  • Ios işletim sistemi ve android işletim sistemi için ayrı ayrı geliştirilen uygulama ücretsiz olarak indirildikten sonra kurulumu yapılarak kullanılmaya başlanabilmektedir.
  • Yolcum nerede uygulamasının kullanılabileceği uygulama içerisinde aynı zamanda birçok farklı işlem de yapılabilmektedir.
  • Günümüzde telefonların ne kadar sık kullanıldığı düşünüldüğünde özellikle seyahat eden kişiler için kurtarıcı bir görev üstlenmektedir.
  • Uygulama sayesinde seferler görüntülenebilir, bilet alımı yapılabilir ve hatta uygulamanın müşterilerine sunduğu avantajlardan faydalanılabilir.

İşlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek yolcum nerede uygulaması kullanılabilmektedir.

kamil koç yolcum nerede

Kâmil Koç Yolcum Nerede Uygulaması Kullanmak Neden Önemlidir?

Yolcum nerede uygulamasının avantajları oldukça fazladır. Seyahat eden kişinin yanı sıra ailesinin de nerede olduğunu bilmesi için önemlidir. Özellikle öğrencilerin sıklıkla seyahat ettiği düşünüldüğünde merak gidermek amacıyla yolcum nerede uygulamasına başvurulmaktadır. Uygulama ilk çıkarıldığı günden itibaren oldukça sevilerek kullanılmaktadır. Uygulamanın en iyi özelliği kolay kullanılabilmesi ve ara yüzün karışık olmamasıdır. Kamil Koç firmasının kendi sitesine girildiğinde istenilen bilgiler girilmelidir. Bu bilgiler arasında nereden nereye gidileceği ve sefer sayısı gereklidir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: SSD Ne İşe Yarar?

Hangi otogardan kalkığı ve hangi otogara gideceğinin bilinmesi uygulamanın kolayca kullanılabilmesi için yeterlidir. Her anlamda kullanım kolaylığı sunan uygulama merak gidermek isteyen ailelerin kurtarıcısı rolüne sahiptir. Günümüzde otobüsler seyahatler için oldukça sık tercih edilmektedir. Fakat ne yazık ki olası bir problem oluştuğunda seferlerde gecikme yaşanabilir. Aracın arızalanması veya kötü yol koşulları sebebiyle gecikmelerin görülmesi özellikle yolculuk yapan kişiyi bekleyenler için can sıkıcı olabilir. Bu durumda aracın nerede olduğunun belirlenmesi için ideal bir uygulamadır.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir