Kayahan Veda Eden İsimler Arasında deniz Seki De Yerini Aldı

| Nisan 05, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Ünlü şarkıcı Kayahan son yolculuğuna uğurlandı. Yapılan uyuşturucu operasyonundan sonra belli bir süre ceza evinde kalan ünlü şarkıcı Deniz Seki hapisten ilk aşamada çıkmış ve tutuksuz yargılanmasına karar verilmişti. Bununla beraber yargı süreci tamamlanmış ve ünlü isim kesinleşen bir ceza almıştı. Ceza aldığını ve yeniden ceza evine gireceğini öğrenen Deniz Seki bir süre gizlenmiş ve ardından yakalanarak ceza evine gönderilmişti. O tarihten beri cezaevinde olan Deniz Seki ise cezaevinde olmasına rağmen yaşamını yitiren Kayahan’ı unutmadı.
Kardeşi aracılığı ile sosyal medya üzerinden mesajını yayınlayan Deniz Seki mesajında “Kalbim acıyor… Büyük usta Kayahan’a Allah’tan rahmet diliyor, ailesi ve tüm müzikseverlere de başsağlığı diliyorum. Tüm dualarım Kayahan abimle… Deni Seki” ifadelerini kullandı. Bu mesajı gören Kayahan hayranları ve Deniz Seki hayranları ise ünlü isme hem duyarlılığı için teşekkür mesajı gönderdi hem de geçirdiği zor süreç için destek mesajları gönderdi. Usta ismi unutmayan Deniz Seki’nin hapisten çıkacağı zamanı bekleyen kardeşi ve arkadaşları ise ünlü isme yine sosyal medyada yayınladıkları mesajlarla destek oldu.

Geçtiğimiz günlerde iki usta sanatçı Kayahan ve Nilüfer arasında şok bir gelişme yaşanmıştı. Söz konusu gelişme ise ikilinin barışması olmuştu. Uzun süredir aralarında ki anlaşmazlıktan dolayı küs olan ikili daha Kayahan’ın kanser hastalığına yakalanmasından sonra barışmıştı. Kısa süre önce ailesi ile birlikte Nilüfer’i ziyaret eden Kayahan barıştıklarını Instagram paylaşımları ile duyurmuş ve sevgililer gününde sahne alacaklarını belirtmişti.

Hayranlarından Büyük Destek

Bu haberin üzerine ise hayranları hem yeniden Kayahan’ı sahnelerde görmek için hem de Nilüfer ile düetlerini dinlemek için gün saymaya başlamıştı. Hasta olmasına rağmen bu tarihi iple çeken Kayahan ise durumdan oldukça memnun olduğunu dile getirmişti. Ve sonunda beklenen gün geldi ikili beraber sahneye çıktı. Sevgililer günü için düzenlenen bir organizasyonda sahneye çıkan iki usta isim dinleyicilerden büyük alkış aldı. Hastalığından dolayı destek alarak sahneye çıkan Kayahan’a ise hayranları büyük bir destek verdi. İki ünlü ismin beraber sahneye çıktığı gecenin hemen her karesi ise fotoğraflandı. Bu fotoğraflar ise Instagram üzerinden paylaşılmaya başladı. Ünlü isimlerinde durumdan oldukça memnun oldukları gözlerden kaçmadı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Twitter Kullanıcı Etiketleme Nasıl Yapılır?

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-ucretsiz-goruntuleme

Kayahan Veda Eden İsimler Arasında deniz Seki De Yerini Aldı
4.5 (89.83%) 289 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +