Kenan Doğulu Eşi Beren Saat’e Şık Jest

Instagram ünlüler

Magazin basınına bomba gibi düşen Beren Saat ve Kenan Doğulu arasındaki evlilik mutlu bir şekilde devam ediyor. Bir süredir mutlu beraberliklerine devam eden çift sosyal medya paylaşımları ile de bu durumu her fırsatta ortaya çıkarıyor. Bu şekilde yapılan son paylaşımda Kenan Doğulu’dan geldi. Kenan Doğulu’nun yaptığı bu paylaşım ise eşi Beren Saat’in doğum günü hakkında oldu. Doğum gününü kutlayan ünlü isim Beren Saat için Instagram’da bir fotoğraf paylaşan ve bu fotoğrafın altına ilginç bir not düşen Kenan Doğulu eşine duyduğu sevgiyi bir kez daha göstermiş oldu.
Söz konusu paylaşımda Beren Saat’in resmi ve “İyi ki doğdun oyun arkadaşım, aşk ortağım… Güzel yüzün hep gülsün 🙂 İyi ki varsın Seni çoook seviyorum!” ifadelerinin bulunduğu not yer aldı. Paylaşımın ardından Beren Saat’i nasıl bir tepki vereceği merak edilirken bununla birlikte Beren Saat’in doğum günü için kutlama yapıp yamayacağı da bilinmiyor. Bu konu hakkında da açıklama ya da paylaşım gelmedi. Bu paylaşımla birlikte ünlü çiftin aşkları da bir kez daha kanıtlanmış oldu. Kenan Doğulu’nun takipleri de bu paylaşımdan sonra ünlü ismi beğeni yağmuruna tuttu.

Bir süre önce mutlu bir evlilik gerçekleştiren Kenan Doğulu ve Beren Saat arasındaki mutlu beraberlik devam ediyor. Sürekli olarak mutlulukları ile haberlere yansıyan çift sosyal medyada da her fırsatta aşklarını dile getiriyor. Bu bağlamda son yaptığı paylaşımlarda eşi Beren Saat’in doğum günü için özel bir mesaj paylaşımı yapan Kenan Doğulu bu paylaşımın ardından şimdide Beren Saat’e görkemli bir doğum günü partisi düzenledi. Birçok ünlü isimin de yalnız bırakmadığı doğum gününde mutlu çiftin mutlu beraberliği de bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu. Bununla birlikte geceye ait her fotoğrafı çeken Beren Saat bu fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Focus Özelliği Ortaya Çıktı

Doğum Gününü Paylaştı

Instagram hesabından yaptığı doğum günü paylaşımlarında eşi ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafın altına “Pastam, sevgilim, mutlu ışıklar, aşk, öpücük, çilekler, mumlar, gülücük… fotoğrafa katılan herkese teşekkürler…” notunu ekleyen Beren Saat ne kadar mutlu olduğu da bu şekilde anlaşılmış oldu. Beren Saat ve Kenan Doğulu’ya eşlik eden ünlü arkadaşları da gece ile ilgili fotoğrafları kendi Instagram hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi. Paylaşımları gören takipçiler ise ünlü çifte bir kez daha mutluluklar dilemeyi ihmal etmedi. Bu arada Beren Saat’in hesabına da birçok kişi doğum günü için kutlama mesajları gönderdi.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-begeni-hilesi

Kenan Doğulu Eşi Beren Saat’e Şık Jest
4.5 (89.75%) 441 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir