Kim Kardashian Çıplak Paylaşımlarıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı

Kim Kardashian Çıplak Paylaşımlarıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı

Kim Kardashian Çıplak Paylaşımlarıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı

Dünyanın en çok ilgi çeken ünlülerinden biri şüphesiz Kim Kardashian. Sadece Instagram paylaşımlarıyla bile kendisine dev bir takipçi kitlesi oluşturan ünlü isim tüm bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak içinde elinden geleni yapıyor. Zira özellikle Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar Kim Kardashian’ın sürekli olarak gündemde kalmasını sağlıyor. Yakın zaman önce doğum yapan ve hala doğum kilolarını veremediği yönünde haberler yapılan fenomen ismin son yaptığı paylaşımlarda gündemi bir hayli meşgul etti.

Fenomen isim söz konusu paylaşımlarında ise her zaman olduğu gibi oldukça cesur pozlar verdi. Instagram hesabı üzerinden neredeyse tamamen çıplak olarak çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak özgürlüğe vurgu yapan fenomen isim Instagram’ı salladı. Daha öncede göğüslerine bant yapıştırarak yarı çıplak pozlar paylaşmış olan Kim Kardashian bu kez çıtayı da iyiden iyiye yükseğe taşıdı. Söz konusu cesur paylaşımlar ise sadece birkaç saat içerisinde 200 binin üzerinde beğeni almayı başardı. Henüz yeni annelik heyecanını tadan isim ayrıca kilo veremiyor iddialarını da bu şekilde yalanladı. Daha önce açık bulunduğu gerekçesiyle fenomen ismin birçok paylaşımını kaldırma kararı alan Instagram yetkililerinin son paylaşımlar sonrasında nasıl bir karar alacağı ise merak konusu oldu. Zira ünlü ismin son paylaşımları Instagram topluluk kurallarını da açık bir şekilde ihlal ediyor.

Sosyal medyanın gündeminden düşmeyen hatta zaman zaman gündemi kendisi belirleyen isimlerin başında Kim Kardashian geliyor. Daha önce Instagram’da zirveye de çıkmayı başarmış olan başarılı isim şimdilerde Instagram’ın en çok takip edilen üçüncü ismi olarak biliniyor. Tabi Kim Kardashian’ı bu şekilde milyonların takip etmesinin de bir nedeni var. Bu neden ünlü ismin cesur paylaşımları. Öyle ki artık Kim Kardashian çıplak fotoğraflarını bile Instagram hesabından paylaşabiliyor. Bu bağlamda ünlü isim geçtiğimiz günlerde de yarı çıplak bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmış ve Instagram’ın gündemine oturmuştu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Henüz bu paylaşım etkisini yitirmeden Kim Kardashian benzer bir paylaşım daha yaptı. Üstelik bu kez ünlü isim yalnız da değildi. Fenomen isme eşlik eden isim ise dünyaca ünlü model Emily Ratajkowski oldu. Yarı çıplak bir şekilde aynanın karşısında el hareketi yaparak çektikleri fotoğrafı Instagram hesabında paylaşan ikili sosyal medyayı da salladı. Her iki isimde kendi hesabından söz konusu paylaşımı paylaşarak takipçilerinin beğenisine sundu. Yapılan bu paylaşım ise sadece Kim Kardashian’ın sayfasında 1,2 milyon beğeni kazanmayı başardı. Yeni bir beğeni rekoruna imza atan fotoğraf için ise Instagram’ın vereceği kararda merak konusu. Zira Instagram artık çıplaklık ön planlı paylaşımlara izin vermeyeceğini açıklamıştı. Bu resme gelecek tepkinin ne olacağı da Instagram’ın tutumunu bir kez daha gösterecek.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/yorum-satin-al

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Kim Kardashian Çıplak Paylaşımlarıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı
4.4 (88.41%) 333 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir