Kıvanç Tatlıtuğ Instagram Hesabı Paylaşımı Dikkat Çekti

Kıvanç Tatlıtuğ Instagram Hesabı Paylaşımı Dikkat Çekti

İlk olarak “Aşk-ı Memnun” dizisinde gördüğümüz ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kısa süre içerisinde bu dizide ortaya koyduğu performans ile adından söz ettirmeye başlamıştı. Söz konusu dizinin bitmesinin ardından ünlü oyuncu “Kuzey Güney” dizisiyle beraber artık ekranların aranan isimlerinden biri haline gelmişti. Sadece oyunculuk performansıyla değil fiziğiyle ve tavrıyla da ciddi bir hayran kitlesine ulaşan ünlü oyuncu sosyal medyanın da ilgi odağı haline gelmişti. Hem Instagram hem Twitter hesaplarında binlerce takipçisi olan Kıvanç Tatlıtuğ dizilerinin bitmesinin ardından ise sosyal medyadan uzaklaşmaya başladı.

Öyle ki ünlü isim neredeyse 22 haftadır Instagram hesabından paylaşım da bulunmadı. Oldukça uzun bir süredir Instagram hesabını kullanmaya başarılı isim 22 haftanın üzerine ise sonunda takipçilerini sevindirdi. Uzun bir aradan sonra yeniden Instagram paylaşımı yapan Kıvanç Tatlıtuğ, çektiği bir selfie fotoğrafı hesabına yükledi. Ünlü oyuncunun fotoğraf paylaştığını gören hayranları ise adeta hesaba akın eti. Zira 5 ay gibi uzun bir süre sonra gelen bu paylaşıma çok kısa bir aralıkta 100 bine yakın beğeni geldi. Neredeyse 6 bin de yorumun yer aldığı paylaşım sosyal medyada gündem oldu. Kıvanç Tatlıtuğ ise paylaşım sonrasında gördüğü ilgi için her hangi bir açıklama yapmadı. 1 milyon takipçiye ulaşmasına çok az bir sayı kalan ünlü oyuncu bundan sonra paylaşımlarına devam edecek mi yoksa bu paylaşım bir istisna mı bilinme ama sadece paylaşıma gösterilen ilgiye baktığımızda bile hayranlarının Kıvanç Tatlıtuğ’u özlediği yorumunu yapabiliriz.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-video-goruntuleme

Kıvanç Tatlıtuğ Instagram hesabından geçtiğimiz günlerde meydana gelen terör saldırına isyan etti. Son günlerde şehit haberleri arka arkaya gelmeye başladı. Gelen şehit haberleri ise deyim yerindeyse ülkeyi cenaze evine çevirdi. Hemen her şehre şehit ateşi düşerken teröre tepki çığ gibi büyümeye başladı. Önce sosyal medya hesaplarından tepki mesajları gelirken daha sonra yürüyüşler gelmeye başladı. Bu süreçte ünlülerin sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlar gündeme gelmeye başladı. Birçok ünlü isim tepkisini Instagram paylaşımlarıyla dile getirdi. Duygularını yaptığı paylaşımla dile getiren ünlülerden birisi de Kıvanç Tatlıtuğ oldu.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Sabri Sarıoğlu Instagram Hesabından Eşini Paylaştı

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Kıvanç Tatlıtuğ yaptığı paylaşımda; “Artık yeni bir güne başlamak hiç içimden gelmiyor. Hep bir korku, hep bir endişe, bugün ne olacak? Daha kaç kardeşimizi şehit vereceğiz? Daha kaç ateş düştüğü yeri yakacak? Bugün hangi ailelerin hayatı bir daha hiç aydınlanmamak üzere kararacak diye… Ben de bir ana babanın evladıyım, benim de kardeşlerim, yeğenlerim var, bu vatanın topraklarında yaşayan, şehitlerimizle aynı yaşlarda.. Artık hiç birimizin bu acıyı bir kez daha yaşamasını, tek bir kayıp daha vermesini istemiyorum.. Gözü yaşlı ülkemin başı sağ olsun. Bütün şehitlerimize Allahtan rahmet, analarımıza, babalarımıza, ve geride bıraktıkları tüm canlara sonsuz sabırlar diliyorum..” ifadelerini kullanarak duygularını dile getirdi. Kıvanç Tatlıtuğ bu paylaşımıyla da büyük beğeni toplamayı başardı.

Kıvan ve Burak ikilisi artık showlarına instagram üzerinden devam ediyor. Acun Ilıcalı tarafından 5 sezondur devam ettirilen ve artık başarısını iyice kanıtlamış yarışma programı Yetenek Sizsiniz yarışmacıları ile de oldukça çok konuşulmaya başladı. Özellikle ülkemizde ki ilginç yetenekleri bir araya getiren yarışmayı kazanmakta bir o kadar zor bir iş olarak görülebilir. Yarışmayı kazanan isimler için gerçekten yeteneklerini kanıtlayan isimler oluyor. İşte bu isimlerden ikisi de illüzyon ustaları Kıvanç ve Burak ikilisi. Özellikle geçtiğimiz sezon yarışmadan birinci ayrılmayı başaran ikili seyircileri etkilemeyi de başarmıştı.

Oldukça etkilenen ve ikiliyi sürekli takip etmek isteyen hayranları için ise Kıvanç ve Burak’tan iyi haber geldi. İkili açtıkları Instagram hesabı üzerinde yaptıkları numaraları paylaşmaya başladı. İlginç gösterilere veren ikili özellikle illüzyonları ile takipçilerine eğlenceli paylaşımlar yapmayı planlıyor. İkiliyi Instagram üzerinden rahatlıkla takip edebilecek olan hayranları ise durumdan oldukça memnun gibi gözüküyor. Gelen tüm tebrik ve beğeni mesajlarına ise Kıvanç ve Burak teşekkür mesajı yayınlayarak karşılık verdi.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Kıvanç Tatlıtuğ Instagram Hesabı Paylaşımı Dikkat Çekti
4.5 (89.44%) 252 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir