Liverpool Sosyal Medya Kararı

| Aralık 08, 2014 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram futbolcular

Futbolcular arasında son günlerde Liverpool sosyal medya kullanım iyice arttı. Gerek maç içi yorumlar gerek se de maç sonrası tartışmalar için sosyal medyadan yararlanan birçok futbolcu bulunuyor. Tabi bu futbolcuların yaptığı bazı paylaşımlar kulüplerine zaman zaman büyük sıkıntılarda yaşatabiliyor. Bu şekilde büyük sıkıntılar yaşayan kulüplerden bir diğeri ise ülkemizin en büyük takımlarından biri olan Galatasaray. Felipe Melo tarafından yapılan paylaşımlar yüzünden sıkıntılı zamanlar geçiren Galatasaray gibi sıkıntı yaşayan bir diğer kulüp ise İngiliz devlerinden Liverpool. Golcü isimlerinden biri olan Mario Balotelli’nin yaptığı Instagram paylaşımı nedeniyle büyük ceza almasının gündemde olması Liverpool’u harekete geçirdi.

Artık futbolcuların bu şekilde mantıksız paylaşımlar yapmasını istemeyen üst düzey yöneticiler gidişe bir dur demeye karar verdi. Yapılan açıklamalara göre özellikle bu alanda deyim yerinde ise adı çıkmış futbolcuların sosyal medya kullanımı sınırlanacak. Böylece kulübe zarar gelmesini önlemeyi amaçlayan yetkililer ilk olarak Mario Balotelli için bu kuralı uygulamaya koydular. Konu ile ilgili ilk yapılan açıklamaya göre ise “Elimizden gelse futbolcuları sosyal medyadan uzak tutarız çünkü bir problem haline gelmeye başladı” ifadeler kullanıldı. Bu açıklama ile futbolcuların nasıl bir yol izleyeceği ise kesin değil. Ama gelen haberlere göre pek de ılımlı karşılanan bir karar olmadı. Taraftarlardan da bu konuda büyük tepki geldi.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/yorum

Geçtiğimiz haftalarda Real Madrid ve Liverpool maçına bir sosyal medya paylaşımı damga vurdu. Liverpool’lu futbolcu Dejan Lovren eşi tarafından yapılan Instagram paylaşımı maçın önüne geçmeyi başardı. Kocasının maçta kadroya bile alınmamasını eleştirmek için kızını kullanan Anita’nın paylaşımı büyük beğeni de topladı.

Maçı stattan izleyen Dejan Lovren eşi ve çocukları maça sırasında kızlarının paylaşımlarını yapıyordu. Bu sırada kızı Elena’yı maçı izlerken çeken Anita Instagram hesabından bu paylaşımı yaparken mesaj olarak “Babam niye oynamıyor?” şeklinde bir ifade kullanınca olanlar oldu. Bu şekilde teknik direktörü eleştiren Anita’ya birçok beğeni mesajı gelirken bir kesim Liverpool taraftarı da tepki göstermeyi ihmal etmedi. Liverpool’un durumunu gözler önüne seren paylaşıma ise ne yönetimden ne de ünlü futbolcuda bir açıklama gelmedi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Arttırılmış Gerçeklik Efektleri Kullanıma Alınıyor

Daniel Sturridge instagram paylaşımı ile geçmiş sezonu unuttuklarını açıkladı. Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu son dakikada kaçıran İngiliz devi Liverpool da işler bu sezonda sıkı tutulmaya devam ediyor. Özellikle Luis Suarez’in başka takıma gitmesi ile tüm gol yükü kendisine kalan Sturridge bu sıkı tempoya en çok dikkat eden futbolcular arasında yer alıyor. Sıkı bir çalışma yürüten ve aynı zamanda sıkı bir diyet yapan yıldız futbolcu bu özelliğini Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla kanıtladı.

Sturridge yaptığı paylaşımda ev alışverişini kendisinin yaptığını ve çok sağlıklı beslendiğini belirtti. Hocasına bu durumu belirten ünlü isim birçok takipçisi tarafından da oldukça beğeni ile karşılandı. Bu sene sıkı başlayan takım Sturridge yaptığı paylaşıma göre de ne denli sıkı çalıştığı ortada. Bakalım bu sene özlenen şampiyonluk gelecek mi?

Liverpool Sosyal Medya Kararı
4.4 (88.74%) 238 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +