Madonna Instagram Hesabından Oğlunun Fotoğrafını Paylaştı

| Nisan 03, 2016 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Dünyanın en büyük yıldızlarından biri olan şarkıcı Madonna Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile turnesinin tamamlandığını duyurdu. Konserlerine hızlı bir şekilde devam eden yıldız ismin özel hayatı ise iş hayatı kadar başarılı gitmiyor. Zira dünyaca ünlü isim Madonna bir süredir 15 yaşındaki oğlu Rocco ile büyük sorunlar yaşamaya başladı. Annesiyle yaşamayı da kabul etmeyen 15 yaşındaki genç son olarak yaptığı sosyal medya hamlesiyle Madonna’yı epey üzdü. Ocak ayında annesine kızdığı için Instagram hesabını kapatan Rocco’nun söz konusu ifadeleri kullanmak için yeniden Instagram hesabı açtığı belirtildi.

İddiaya göre Rocco Instagram hesabını yeniden açmasının ardından Instagram biyografi kısmına kendi hakkında yeni bilgiler girdi. Fakat bu kez genç isim annesi için hakaret içeren kelimeler kullandı. Açıklamalar kısmını “ Bir Or…….. oğlu” ifadelerini ekleyerek şok etkisi yapan Rocco’nun bu paylaşımına Madonna’nın ise oldukça üzüldüğü iddia edildi. Söz konusu paylaşıma sosyal medyadan da büyük oranda tepki geldi. Fakat tüm bunlarla beraber Rocco’nun gerçekten bu ifadeleri kullanıp kullanmadığı da merak konusu oldu. Zira Rocco’nun hesabının açılıp açılmadığı konusunda da bir bilgi yok. Fakat Madonna ile aralarında yaşanan sorun nedeniyle genç isminn böyle bir paylaşım yapmış olabileceği üzerinde de duruluyor. Tüm bu olaylardan sonra ise Madonna her hangi bir açıklama da yapma gereği duymadı.

Instagram’ın en çok takip edilen kullanıcılarından biri dünyaca ünlü yıldız Madonna. Gerek yaptığı paylaşımlarla gerekse de şarkıları ile gündem de kalan Madonna tarzı ile de büyük dikkat çekiyor. Özellikle yaşını hiç göstermeyen ve sürekli olarak genç kaldığı söylenen Madonna giyim tarzı ve yaptığı hareketleri ile de bu durumu çok net bir şekilde kanıtlıyor. Dünyaca ünlü starın son yaptığı Instagram paylaşımı da bu yönde en büyük kanıtı oluşturuyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Sosyal Medyada Gündem Terör Oldu

Grammy 2015 Ödüllerinde Giydiği Olay Kıyafet

Grammy 2015 ödüllerinde sahneye çıkan Madonna giydiği kıyafetle de olay yarattı. Göğüs dekoltesi oldukça iddialı olan bir elbise giyen Madonna büyük beğeni topladı. Kuliste hazırlık aşamasında dekoltesini çekerek Instagram hesabından paylaşan Madonna epey bir ilgi görmeyi başardı. Instagram’da bu tarz bir paylaşım yaptıktan sonra Madonna büyük bir beğeni toplamayı da başardı. Kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenilen paylaşımın ardından sahne gösterisi ile de büyüleyen Madonna bir kez daha ne denli hayat dolu olduğunu göstermiş oldu. Bununla birlikte yıllara meydan okuyan güzelliği ile bir kez daha Madonna kendini kanıtlamış oldu. Bununla beraber ilerleyen yaşına rağmen aşırı açık giyinmesi ve bu tarz bir şov yapmasını eleştiren birçok takipçi de oldu. Bu konuda ise dünyaca ünlü yıldız her hangi bir açıklama yapma gereği duymadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/yabanci-bot

Madonna Instagram Hesabından Oğlunun Fotoğrafını Paylaştı
4.5 (89.71%) 443 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +