Martin Skrtel Maçın Kahramanı Oldu

Instagram futbolcular

Martin Skrtel harika bir performans ile dünya gündemine oturdu. Dünyanın en büyük futbol liglerinden biri hiç şüphesiz İngiltere futbol ligidir. Dünya üzerinde ki en kaliteli takımların yer aldığı lige sade İngiliz değil bir çok ülkeden futbol taraftarları da büyük ilgi gösteriyor. Bu kadar büyük bir ilgi gören İngiltere liginin maçları da hemen hemen tüm dünya ülkeleri tarafından izleniyor. İşte bu şekilde büyük ilgi gören ligin son maçı ise iddialı ekiplerden olan Liverpool’un maçı oldu. Liderlik için mücadele eden ve birçok futbolcusunu kaybeden Liverpool bu hafta oynadığı maçtan daha çok ise futbolcusu ile gündeme gelmeye başladı. Söz konusu futbolcu Martin Skrtel’den başkası değildi.

Martin Skrtel maç sırasında girdiği ikili mücadele de kafasına aldığı darbe ile ciddi şekilde yaralandı. Sağlık ekiplerinin sahaya koşması ile birlikte kafasına dikiş atılan futbolcu hemen saha kenarına getirildi.
Tüm ısrarlara rağmen oyuna devam edeceğini belirten Martin Skrtel için bir bandaj yapıldı. Maça devam eden isim ilerleyen dakikalarda bir de kafa golü atınca bir anda taraftar tarafından kahraman ilan edildi. Uzatma dakikalarında gelen golle beraber bir anda büyük sevinç yaşayan Liverpool için Martin Skrtel bir de Instagram paylaşımında bulundu. Maçtan hemen sonra yaptığı paylaşımda Martin Skrtel attığı gol için çok mutlu olduğunu fakat maçı kazanamadıkları için üzgün olduğunu dile getirdi. Söz konusu maç Martin Skrtel’in golü ile 2-2 sonuçlandı. Her ne kadar Liverpool puan kaybetmiş olsa da maç taraftarın unutamayacağı klasikler arasına girdi diyebiliriz.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-yorum-satin-al

Martin Skrtel Maçın Kahramanı Oldu
4.3 (86.58%) 76 votes

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Sinem Kobal Instagram Eleştirilerine Daha Fazla Dayanamadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir