Yasemin Erbil Yaptığı Instagram Paylaşımı Tepki Çekti

Yasemin Erbil Yaptığı Instagram Paylaşımı Tepki Çekti

Mehmet Ali Erbil’in son yaptığı Instagram paylaşımı büyük bir tepki çekti. Kızı Yasemin Erbil ’in doğum günü kutlaması için bir paylaşımda bulunan Mehmet Ali Erbil, yaptığı paylaşımın tarzı nedeni ile takipçilerinden büyük tepki çekti. Kızının şort giymiş ve bir hayli dekolteli halini çekerek paylaşan Mehmet Ali Erbil, bu paylaşımını doğum günü kutlaması için olduğunu söyledi. Paylaşımı gören takipçiler ise hem Mehmet Ali Erbil’i hem de kızını ağır şekilde eleştirmeye başladı.

Gelen Eleştirilere hiçbir şekilde cevap vermeyen ve bu konu hakkında hiçbir açıklama yapmayan Mehmet Ali Erbil’in nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu haline geldi. Bir babanın kızının bu hallerini paylaşması konusunda büyük eleştiri alan Mehmet Ali Erbil’e daha uzun süre tepki sürecek gibi. Yasemin Erbil’in ise konu ile ne düşündüğü merak ediliyor.

Çarkıfelek ve son dönemde yaptığı Eyvah Düşüyorum gibi projeler ile son dönemde yeniden gündeme gelen ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil Instagram’ın aktif bir kullanıcısı. Özellikle yaptığı paylaşımlar ile büyük ses getirmeyi başaran ünlü isim sadece aktif bir kullanıcı olmakla kalmıyor neredeyse yaptığı paylaşımlar ile Instagram fenomeni haline geliyor. Son yaptığı paylaşımda bu konuda ne kadar başarılı olduğunun bir kanıtı olarak gösteriliyor.

Millet gazetesinde yazar olarak çalışmaya başlayan Erbil, gazete binasında yaptığı Instagram paylaşımı ile oldukça çok konuşuldu. Aslında sadece oturarak paylaşım yapan Erbil, kısa süre içerisinde fenomenler kadar beğeni aldı. Bu durumun nedeni ise Erbil’in giydiği pantolon oldu. Pembe pantolonu ile fotoğraf çektiren ve oldukça eğlenceli duran Erbil2in bu fotoğrafı büyük ilgi gördü. Özellikle takipçilerden gelen yorumlar ile neşesinin yerine geldiğini söyleyen Erbil ise durumdan hiç rahatsız olmadı. Takipçileri ise beğenilerini attıkları yorumlar ile dile getirdi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/takipci

Sosyal medyada konuşulan önemli bir konulardan biride Mehmet Ali Erbil kızları oldu. Sadece ülkemizde değil dünya üzerinden en uzun soluklu yarışmalardan biri olan Çarkıfelek uzun bir aranın ardından yeniden ekranlara gelmeye başlamıştı. Yeniden yayın hayatına başlayan yarışmanın sunucusu da yarışmayla özdeşleşen isim Mehmet Ali Erbil olmuştu. Ünlü isimle beraber kısa sürede yeniden reyting sıralamasından başlarda yer almaya başlayan yarışmanın en çok konuşulan isimlerinden biri ise hostes Tuğçe olmuştu. Yarışmanın tescilli güzeli Ramazan ayından sonra yayınlanan bölümlerde yer almayınca yeni bir tartışma baş gösterdi. Hosteslik görevini üstelenen yeni isim Zeynep Ece Akengin’in ünlü sunucuyla aşk yaşadığı ve bu yüzden yarışmaya başladığı ileri sürülmüştü.

Genç isim ise bu iddiaları doğrular cinsten bir Instagram paylaşımı yapmıştı. Yaptığı paylaşımda aralarında bir ilişki olduğunu kabul eden Zeynep Ece sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Bu açıklamanın ardından ise şok bir haber geldi. İddiaya göre Zeynep Ece’nin bu açıklaması Mehmet Ali Erbil’in kızlarından büyük tepki gördü. Instagram üzerinden yapılan paylaşımdan sonra babalarına çıkışan kızlar ilişkinin bitmesine neden oldu. Henüz Mehmet Ali Erbil kızları adına  konuyla ilişkin bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapılıp yapılmayacağı da bilinmezken Zeynep Ece Akengin’nin de paylaşımlarına ara verdiği gözlerden kaçmadı. İddiaların doğru olup olmadığı ise şuan içim merak konusu.

Yaptığı programlar ve filmleri ile adından sürekli olarak söz ettirmeyi başaran komedyenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil doğum gününü kutluyor. Yeni bir yaşına daha giren Mehmet Ali Erbil’e doğum günü için en güzel kutlamayı ise kızı Sezin Erbil yaptı. Babasının doğum günü için Instagram sayfası üzerinden oldukça duygusal bir mesaj yayınlayan Sezin Erbil babası ile dans ettiği fotoğrafı da bu mesajla paylaşarak oldukça güzel bir doğum günü mesajı yayınlamış oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Okundu Bilgisi Nasıl Kaldırılır?

Söz konusu paylaşımda mesaj olarak “Can Babam; yüzü yüzüme benzeyenim, doğarken duygusallığını aldığım, birlikte büyüdüğüm, çocukken bıyıklarını, şimdi ise insanlığını sevdiğim, hastalandığında bile güçlü duruşuna eridiğim, beni severken ki dişlerini sıkışına hayran olduğum babam, iyi ki doğmuşsun, seni çok seviyorum… “ ifadelerine yer verdi. Bu ifadeler ile birlikte oldukça duygusal bir paylaşıma imza atmış olan Sezin Erbil babasını da duygulandırmayı başardı. Takipçileri ise bu mesajı görür göremez Mehmet Ali Erbil’e kutlama mesajları göndermeye başladı. Mehmet Ali Erbil’in büyük kızı olan Sezin Erbil’in düğün günü babası ile yaptığı dansa ilişkin bir fotoğraf paylaşmasını ise takipçiler mesajları ile ne denli beğendiklerini dile getirdi. Güzel ismin babası ile bir kutlama yapıp yapmayacağı se merak konusu oldu.

Uzun bir aradan sonra Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek programı ile yeniden ekranlara dönenmeye hazırlanıyor. Erbil son dönemlerde en çok konuşulan ünlüler arasında. Ünlü ismin bu kadar konuşulmasının nedeni ise Çarkıfelek programında yaşandığı iddia edilen olaylar. Söz konusu olaylara göre ünlü isim Yıldız Tilbe Mehmet Ali Erbil’e konuk olmuş ve kuliste hazırlanmaya başlamıştı. Bu sırada üzerinde sadece bornoz varken içeri giren Mehmet Ali Erbil’i o durumda görünce ünlü şarkıcı olay çıkarmış ve programı terk etmişti.

Söz konusu iddiaların gerçek olup olmadığı konusunda ise henüz bir açıklama gelmedi. Konu ile ilgili hiçbir şekilde konuşma yapmayan Mehmet Ali Erbil kısa sürede konunun kapanmasını sağladı. Programıyla bu iddialara rağmen büyük bir başarı yakalayan ünlü isim şimdilerde ise sevenlerine yeni bir sürpriz verdi. Mehmet Ali Erbil’in bu yeni sürprizi ise Instagram paylaşımı ile geldi. Takma bıyık takan ünlü isim o halde poz vererek Instagram hesabından paylaştı. Asıl haber ise paylaşımına düştüğü not ile ortaya çıktı. Ünlü isim yeni bir dizi çekimlerine başladıklarını ve yakında yeni bir dizi ile izleyenlerin karşısına geçeceğini duyurdu. Mehmet Ali Erbil’in takipçileri ise habere çok sevinmiş olacak ki kısa süre içerisinde ünlü isme birçok mesaj gönderildi. Dizinin ne zaman ve hangi kanalda yayına başlayacağı ise merak konusu. Zira henüz bu konuda bir açıklama gelmedi.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Yasemin Erbil Yaptığı Instagram Paylaşımı Tepki Çekti
4.5 (89.65%) 431 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir