Yasemin Erbil Yaptığı Instagram Paylaşımı Tepki Çekti

Instagram ünlüler

Mehmet Ali Erbil’in son yaptığı Instagram paylaşımı büyük bir tepki çekti. Kızı Yasemin Erbil ’in doğum günü kutlaması için bir paylaşımda bulunan Mehmet Ali Erbil, yaptığı paylaşımın tarzı nedeni ile takipçilerinden büyük tepki çekti. Kızının şort giymiş ve bir hayli dekolteli halini çekerek paylaşan Mehmet Ali Erbil, bu paylaşımını doğum günü kutlaması için olduğunu söyledi. Paylaşımı gören takipçiler ise hem Mehmet Ali Erbil’i hem de kızını ağır şekilde eleştirmeye başladı.

Gelen Eleştirilere hiçbir şekilde cevap vermeyen ve bu konu hakkında hiçbir açıklama yapmayan Mehmet Ali Erbil’in nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu haline geldi. Bir babanın kızının bu hallerini paylaşması konusunda büyük eleştiri alan Mehmet Ali Erbil’e daha uzun süre tepki sürecek gibi. Yasemin Erbil’in ise konu ile ne düşündüğü merak ediliyor.

Çarkıfelek ve son dönemde yaptığı Eyvah Düşüyorum gibi projeler ile son dönemde yeniden gündeme gelen ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil Instagram’ın aktif bir kullanıcısı. Özellikle yaptığı paylaşımlar ile büyük ses getirmeyi başaran ünlü isim sadece aktif bir kullanıcı olmakla kalmıyor neredeyse yaptığı paylaşımlar ile Instagram fenomeni haline geliyor. Son yaptığı paylaşımda bu konuda ne kadar başarılı olduğunun bir kanıtı olarak gösteriliyor.

Millet gazetesinde yazar olarak çalışmaya başlayan Erbil, gazete binasında yaptığı Instagram paylaşımı ile oldukça çok konuşuldu. Aslında sadece oturarak paylaşım yapan Erbil, kısa süre içerisinde fenomenler kadar beğeni aldı. Bu durumun nedeni ise Erbil’in giydiği pantolon oldu. Pembe pantolonu ile fotoğraf çektiren ve oldukça eğlenceli duran Erbil2in bu fotoğrafı büyük ilgi gördü. Özellikle takipçilerden gelen yorumlar ile neşesinin yerine geldiğini söyleyen Erbil ise durumdan hiç rahatsız olmadı. Takipçileri ise beğenilerini attıkları yorumlar ile dile getirdi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Ebru Şallı Instagram Hesabından Beklenmedik Bir Paylaşım Yaptı

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/takipci

Yasemin Erbil Yaptığı Instagram Paylaşımı Tepki Çekti
4.5 (89.65%) 431 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir