Mehmet Aslantuğ Instagram Hesabından Gelen Tepkilere Sert Çıktı

Mehmet Aslantuğ Instagram Hesabından Gelen Tepkilere Sert Çıktı

Yeni sezon ile birlikte birçok yeni dizi ekrana gelmeye başladı. Mehmet Aslantuğ Instagram hesabından dizi senaryolarıyla beraber yeni tartışmalara neden oluyor. Bu tür tartışmaların sonuncusu ise ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ sert bir açıklama yapma gereği duydu. Zira bu kez konu ünlü ismin yer alacağı yeni diziyle alakalı. Daha önce “Aşk-ı Memnu” dizinde çarpık ilişkilerin olmasını eleştiren ünlü oyuncu bu kez yer alacağı dizide aynı tip bir karakteri canlandıracağı için eleştirilmişti. Kendi sözünü çiğnediği düşünen birçok mesaj alan ünlü oyuncu eşinin Instagram hesabı aracılığıyla açıklamalar yaptı.

İki farklı paylaşım yapan ünlü isim paylaşımlarında “Sözler ve Gerçekler…Nasıl anlatacağımı bilemiyorum! Üstelik zamansız da buluyor, bu acılı günlerde böyle bir şey konuşmak istemiyorum; ama ağrıma gidiyor, baş edemiyorum. Hayatın her alanında pusuya yatmış insanlarla boğuşuyoruz! Yıllar önce benim kurmadığım bir cümleyi kullanıp, şimdi de onun üzerinden haysiyet cellatlığı yapanlar var! Birbirini kovalayan başlıklarla sözde haber yapanlar! “Sözünü çabuk unuttu”, “Para için ilkelerinden vazgeçti”, “Tükürdüğünü yaladı” vs… Birkaç yıl önce, sürekli ısıtılıp servis edilen ‘Boşanıyorlar’ haberi yapılınca yeniden, “Gündem düşkünü değilim.

Açıklamalarına Devam Ediyor

Dolayısıyla da magazine bu tür haberlerle sürekli konu olmaktansa; ‘Binbir Gece’, ‘Aşk-ı Memnu’ gibi ilgi görmüş dizilerde oynar, üstüne de para alırdım” diye yanıtlamıştım.” İfadelerini kullandı. Bu açıklamalarla da yetinmeyen başarılı isim bir kez daha paylaşım yaparak “Aile huzurumu bozmamak için ‘Binbir Gece’ ve ‘Aşk-ı Memnu’ gibi çarpık ilişkilerin yaşandığı dizileri kabul etmiyorum.” Şimdi de masa başında yazılan ama bana ait olmayan bu ‘ucuz’ cümle üzerinden adam asmaca oynayanlar var! Gözlerinizin içine bakıp, haykırarak tekrar ediyorum. Bu işlerin adını kullanarak böyle bir cümle kurmadım! Şu doğrudur: Daha derinlikli öyküler istedim, evet! Basit denklemlere itirazım oldu, evet! Ama özel hayatım için değil, kamu yararı için! İtiraf ediyorum, YANILMIŞIM! Hesap mı soracaksınız? Benden değil, reytinginizden sorun; izleyicinizden sorun! Yetiyorsa yüreğiniz, yetiyorsa kaleminiz halkınızdan hesap sorun! Böyle bir zamanda bu açıklamaya mecbur bırakıldığım için; alçakça saldırıda hayatlarını kaybeden kardeşlerimizden, ailelerinden ve ülkemden özür dilerim…” cümleleriyle sözlerini tamamladı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Avrupa Yaban Hayatı Artık Instagram’da

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/takipci

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Mehmet Aslantuğ Instagram Hesabından Gelen Tepkilere Sert Çıktı
4.4 (88.84%) 147 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir