Melissa Jean Instagram Şoku

Melissa Jean Instagram Şoku

Melissa Jean Instagram hesabından yaptığı ilginç paylaşım dikkat çekti. Sadece manzara ya da kişisel fotoğraflar paylaşmayıp bu işi çok farklı boyutlara taşıyan birçok kullanıcıyla karşılaşmak oldukça mümkün. Zaten 300 milyon kullanıcının olduğu bir fotoğraf paylaşma uygulamasında bu şekilde farklılıkların olmaması anormal bir durum olarak gösterilebilir. İşte bu şekilde ilginç fotoğrafların bulunduğu hesaplardan bir diğeri de Melissa Jean’a ait Instagram hesabı. Profesyonel olarak fotoğrafçılık yapan Melissa Jean söz konusu Instagram sayfasında yeni doğum yapmış olan kadınların fotoğraflarını paylaşıyor.

Siyah beyaz olarak paylaşılan fotoğraflar büyük ilgi görüyor. Çevresinde ve zamanla birçok çevrede bu şekilde fotoğraflar çekmeye başlayan isim söz konusu paylaşımları da sansürlemeden yayınlıyor.
Bu nedendir ki Melissa Jean’a Instagram kötü bir sürpriz yaptı. Son zamanlarda çıplaklık polaitikasını iyiden iyiye ağırlaştıran Instagram, söz konusu hesabı bugün itibariyle kapattı. Hesabın kapatılmasına gerekçe olarak ise Instagram yetkilileri çıplaklığı gösterdi. Şok etkisi yaratan kapatma kararının ardından açıklama yapan Melissa Jean hesabının kapanmasına çok üzüldüğü ve gelen tepkilere rağmen yeni bir sayfada bu tarz paylaşımlarına da devam edeceğini duyurdu. Instagram’ın ise bu ve bu tarz paylaşımlara daha fazla özen göstermeye başladığını söylemek lazım. Zira yapılan çalışmada daha birçok benzer paylaşımlar yapan hesapların kapatıldığını da söylemek gerekiyor. Yeni düzenlemeler ve yeni sürümle beraber bu kuralların daha da ağırlaştırılacağı da kesin.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-gercek

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Melissa Jean Instagram Şoku
4.5 (89.73%) 146 vote[s]

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Burcu Esmersoy Instagram Paylaşımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir