Memurlar

Memurlar

Memurlar.net veya biz uzantısına sahip olan site tek bir web sitesine ulaşım için kullanılmaktadır. 1999 yılında kurulan site 20 yılın üzerinde ki mazisi ile ülkemizin en eski haber yapan sitelerinden birisidir. Bu nedenle dikkat çekici ve herkes tarafından bilinen haber siteleri arasında yer almaktadır.

İlk kurulduğunda amaç memurlar ile ilgili haberlere öncelik vermek olsa da günümüzde her alanda hizmet vermektedir. Kamu personeli, KPSS, Karar, Öğretmen, Becayiş, Sözlük, Özel Konular, Sınavlar ve Sorular ile Maaş başlıkları adı altında çok sayıda farklı konuda habere öncelik vermektedir.

Memurlar Haber Sitesi Nasıl Yönetilir ve İstatistikleri

Memurlar haber sitesi ülkemizin en çok tekil ziyaretçi çeken web siteleri arasında yer almaktadır. Güven duyulan bir marka olmasının ve Ankara merkezli olarak hizmet veren yerel bir internet girişiminden günümüzde aylık 15 milyonun üzerinde tekil ziyaretçiyi misafir eden bir yapıya sahiptir.

  • 15 milyon aylık tekil ziyaretçi
  • 150 milyon sayfa gösterimi
  • %35 kullanıcı erişimi
  • 18-45 Yaş arası takipçi kitlesi
  • Sosyal takipçi sayısı 3 milyonun üzerinde
  • Ayrıca 12 farklı içerik servisi ile hizmet vermektedir.

Sitenin sahibi MNYazılım şirketidir. Bu şirket ile iletişime geçerek sitede reklam verebilir ve istediğiniz yazıların yayınlanmasını sağlamayı başarabilirsiniz.

memurlar

Memurlar. Net Kim Tarafından Kurulmuştur?

Memurlar.net sahibi kimdir sorusuna net cevap vermek mümkün değildir. MN Yazılım tarafından yürütülen sitenin anonim bir ortaklık çatısı altında bulunduğunu söylemek doğru olacaktır. Çektiği trafik sayısı ile ülkemizin en çok ziyaret edilen ilk 20 web sitesi arasında yer aldığı bilinmektedir. Site ile iletişime geçmek için tercih edilebilecek birçok farklı seçenek vardır.

  • Adres: Sakarya Mahallesi Hamamarkası Sok. No:32 06230 Altındağ/Ankara
  • Telefon: 0-312-432-15-29 ve 0-312-432-15-52
  • Fax: 0-312-432-00-56
  • Mail: [email protected]

Bu farklı yollardan birisini kullanarak site ile kısa sürede iletişime geçmek mümkündür. Sizde siteye ileteceğiniz bir talebiniz olduğunda, onlara durumu anlatmak istediğinizde veya reklam vermek istediğinizde bu şekilde iletişime geçerek bağlantı kurmanız mümkündür.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Web Nedir? Nasıl Kullanılır?

Memurlar Net&Biz Sitesi Tarafsız Haber Yapıyor mu?

Memurlar.net haber sitesinin ana konusu kamu personeli ve kamu işçileri hakkında oluşturulan haberleri bu sektörlerde çalışan insanlara duyurmasını sağlamaktır. Sizde kamu alanında bir haber aradığınızda ilk olarak bu haber sitesine girebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sadece kamu alanında çalışanlar için değil bu alanda çalışmak için çalışanlar içinde gerekli içerikler anlık olarak sitede yayınlanmaktadır. 10’dan fazla bölümden oluşan sitede kısa ve net haberlerin var olduğu bilinmektedir. Tarafsızlık açısından pek inandırıcı olmadığı birçok kişi tarafından söylense de forum sitesinde siteyi anlık olarak takip eden binlerce üyede yer almaktadır. Bu özelliği açısından birçok haber sitesinden ayrıldığını söylemek doğru olacaktır. Tarafsızlık konusunda bu nedenlerden ötürü net bir yorum yapmak doğru olmayacaktır.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir