Merve Boluğur Yaptığı Yeni İmaj İle Şaşırttı

Merve Boluğur Yaptığı Yeni İmaj İle Şaşırttı

Son dönemin gözde oyuncularından biri olan Merve Boluğur, sosyal medyada da oldukça popüler kullanıcılar arasında yer alıyor. Yaptığı paylaşımları ve ünü ile kısa süre içerisinde fenomenler arasında ki yerini alan Merve Boluğur sürekli bir şekilde sosyal medya kullanımını da gerçekleştiriyor. Bu bağlamda birçok haberi hayranlarına da buradan ulaştıran ünlü isim son yaptığı paylaşımla ise herkesi şaşırttı. Özellikle hayranlarının ağzını açık bırakan isim söz konusu paylaşımda saçlarını tamamen sarıya boyamış biçimde fotoğrafını paylaşarak “Kim Kardashian yapar da ben yapmaz mıyım dedim.. Radikal oldu biraz sanırım” ifadelerini kullandı.
Paylaşımın ardından binlerce kişi ise Merve Boluğur’a mesajlar göndermeye başladı. Hiç beğenilmeyen yeni tarzı oldukça konuşulmaya başlayan ünlü isme giden tüm bu mesajlar ise tekrar eski haline dönmesi konusunda oldu. Gelen bu mesajlar sonrasında bile bir açıklama yapmayan Merve Boluğur ise kısa süre sonra gerçeği açıkladı. Bu yaptığı paylaşım hakkında “Tabi ki 1 nisan şakası” şeklinde bir paylaşım daha yapan ünlü isim böylece gerçeği açıklamış oldu. Gerçeğin ortaya çıkması ile birlikte ise Merve Boluğur hayranları da rahat bir nefes aldı. Ünlü ismin yaptığı şaka ise daha uzun süre konuşulmaya devam edecek gibi. Zira şaka olduğunun söylenmesi bile bu konu hakkında yorumların gelmesini durdurmadı.

Yılın Son Günlerinde Sürpriz Ayrılık

Ünlüler dünyasında yeni yılın son günlerinde oldukça sürpriz bir ayrılık yaşanmıştı. Evlenmeleri beklenen Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti sürpriz bir karar alarak ayrıldıklarını açıklamıştı. Ayrılığın nedeni bir türlü anlaşılmazken konu hakkında iddialarda ortaya atılmaya başladı. Daha ayrılmadan önce Murat Dalkılıç’ın bir bar çıkışı esmer bir bayan ile görülmesi acaba Merve Boluğur’u aldatıyor mu sorularını akla getirmişti. O dönem sadece bir iddia olarak ortaya atılan haberler ile ilgili olarak ise ünlü çiften her hangi bir açıklama gelmemişti. Herkes bir açıklama beklerken birden hiç beklenmedik bir haber geldi.
Instagram üzerinden bir mesaj yayınlayan Merve Boluğur ünlü sevgilisi Murat Dalkılıç ile ayrıldıklarını açıkladı. Instagram üzerinden yayınladığı mesajda “Murat Dalkılıç’la olan birlikteliğimizi karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde sonlandırma kararı aldık. Kararımızın 3.şahıslarla ilgisi yoktur. Yaşadığımız bu sürecin hassas bir dönem olması nedeniyle değerli basın mensubu arkadaşlarımızdan daha anlayışlı olmalarını önemle rica ediyorum.” İfadelerini kullanan ünlü güzel konuya net bir şekilde açıklık getirmiş oldu. Murat Dalkılıç tarafından konu ile ilgili olarak her hangi bir açıklama gelmezken ayrılığın nedeni de merak edilmeye başladı. Merve Boluğur’un da konu ile ilgili olarak bir neden açıklamaması merakları daha da fazla arttırdı. Bu sırada ayrılığın nedeninin Murat Dalkılıç’ın geçen gece birlikte yakalandığı esmer bayan olabileceği söylentiler arasında.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/yabanci-gercek

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Merve Boluğur Yaptığı Yeni İmaj İle Şaşırttı
4.5 (89.75%) 240 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir