Meryem Uzerli’den Şaşırtan Instagram Paylaşımı

| Ocak 28, 2015 | Genel| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlü sisimler

Muhteşem yüzyıl dizisi ile adından bir anda söz ettirmeye başlayan ünlü oyuncu Meryem Uzerli yaşadığı birçok sorunu geride bırakmaya başladı. Bir anda gelen şöhrete rağmen Meryem Uzerli, birçok sorun yaşamış ve bunun sonucunda dizisi devam ederken ülkesine geri dönmeye karar vermişti. Meryem Uzerli’nin aldığı bu karar sonucu dizide başka bir oyuncu ile devam etmek zorunda kalmıştı. Herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken Uzerli, kendi ülkesine dönmüş ve birde çocuk sahibi olmuştu. Bu tarihten sonra kendisini toparlamaya başlayan güzel yıldız yeni bir dizi anlaşması ile beraber tekrar Türkiye’ye dönmüş ve artık buraya yerleşme kararı almıştı.
Güzel oyuncunun aldığı bu karar çok tartışılıyorken Uzerli’nin geri dönmesi de birçok hayranını sevindirmeye yetti. Yeni sezonda yepyeni bir dizi ile gündeme gelecek olan başarılı oyuncu moral olarak da kendisine geldi denebilir. Meryem Uzerli’nin yaptığı paylaşımlardan bu durumu anlamak oldukça kolay. Son dönemde Instagram kullanımını da iyice yaygınlaştıran güzel oyuncu son paylaşımında hayranlarını oldukça şaşırttı. Küvette ayaklarının resmini çekip Instagram üzerinden paylaşan güzel oyuncunun süt banyosu yapması da gözlerden kaçmadı. Güzelliğini buna borçlu olduğu düşünülen Meryem Uzerli’ye bu yönde birçok mesaj gönderildi. Beğeni mesajlarının yanı sıra tepki mesajları da alan Meryem Uzerli konu hakkında her hangi bir açıklama da yapma gereği duymadı.

Yarı çıplak pozlarını Instagram üzerinden takipçileri ile paylaşan Meryem Uzerli büyük tepki çekti. Birçok kullanıcı çocuğu olan bir kadının böyle paylaşımlar yapmasının doğru olmadığını söylerken birçok kullanıcı da bu durumun gündeme gelme çabası olarak algılandığını belirtti. Uzerli ise gelen tepkilere hiçbir karşılık vermedi. Özellikle son dönemde yaşadığı olaylardan oldukça etkilen ünlü oyuncu bunu reklam için mi yapıyor bilinmez ama bu tarz paylaşımlar ile takipçilerini şaşırtmaya devam edeceği kesin.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Koleksiyon Reklamları İşletmelere Daha Fazla Müşteri Getirebilir
Meryem Uzerli’den Şaşırtan Instagram Paylaşımı
4.5 (90.22%) 225 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +