Modanisa Ne Zaman Kuruldu? Kime Ait

Modanisa Ne Zaman Kuruldu? Kime Ait

Modanisa ülkemizde tesettür giyim üzerinde online alışveriş hizmeti veren bir sitedir. 2011 yılında hizmet vermeye başlayan şirket günümüzde 140 farklı ülkeye satışlarını gerçekleştirmektedir. Sitenin kullanımı 5 farklı dilde yapılabilmektedir. Dünya üzerinde birçok önemli noktada moda haftalarına dahil olmuştur.

Fransızca, Almanca, İngilizce, Arapça ve Türkçe olmak üzere milyonlarca müşterisine hizmet vermektedir. Site üzerinden kullanım mümkün olduğu gibi aynı zamanda mobil uygulama üzerinden de kullanmak mümkündür. 650’nin üzerinde markanın satışı yapılan sitenin içerisinde 70 binden fazla model bulunmaktadır. Yaşamış olduğu gelişimle 2020 yılına kadar çok sayıda önemli ödülünde sahibi olmayı başarmıştır.

Modanisa Ne Zaman Kuruldu?

Modanisa ilk satışına 2011 yılında başlamıştır. Anneler gününde hizmet vermeye başlayan sistemin merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Siteye her ay 20 milyonun üzerinde farklı noktalardan ziyaretçi gelmektedir. Sunmuş olduğu çeşitli ürünler sayesinde ve bunlar için düzenlenen kampanyalarla ziyaretçi sayısına her zaman yenilerini eklemektedir.

  • Başörtüsü
  • Giyim
  • Dış Giyim
  • Büyük Beden
  • Spor  – Deniz
  • Ayakkabı – Aksesuar
  • Tasarımcılar
  • Abiyeler
  • Outlet

Bu ana başlıklar üzerinde site üzerinde ki tüm ürünlere ulaşmak mümkündür. Dış giyim ana başlığı altında kap, pardesü, ferace, trençkot, kaban, manto, mont ve panço seçenekleri gelmektedir. Bunlara tıkladığınızda bedene, fiyata ve markaya göre sıralama yapmanız da mümkün olmaktadır.

modanisa

Modanisa Kime Aittir?

Modanisa 2011 yılında Kerim Türe ve Lale Tuzun tarafından kurulmuştur. Kuruluşta en önemli rol Kerim Türe’ye aitken onunla birlikte üç arkadaşı da bu sistemin kuruluşunda yer almıştır. Şirket özellikle ilk yıllarda yakalamış olduğu büyümeyi doğru şekilde yöneterek ülkemizin en önemeli uluslararası online satış sitelerinden birisi olmayı başarmıştır.

Kurulum sürecinde ve büyüme sürecinde yer alan insanların profesyonel davranışları sitenin günümüzde satışlarının yüzde 50’ye yakın kısmını yurt dışına yapmasına yardımcı olmaktadır. Günümüzde sitenin hedefi online satışta bir dünya markası olmayı başarmaktır. Bunun için önemli eklemeler yapılmaya devam edilmektedir. Teslimat, kargo, iade, iptal, değişim, kampanyalar ve özel markalar sayesinde bunu başarmak konusunda kararla işlerine devam ediliyor. Ülkemizde kullanılan e-ticaret güven damgasını kullanan bir web sitesidir.  

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: SSD Ne İşe Yarar?

Modanisa Kampanyaları

Modanisa satışlarını arttırmak için hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde özel kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle yüksek kargo bedeli ödemek isteyen müşterilerine 150 TL üzerinde siparişlerinde kargo ücreti talep etmemektedir. Ayrıca bazı dönemleri kapsayan 150 TL ve üzeri harcamalarda 75 TL hediye çeki kazanma fırsatı da sunmaktadır.

Başörtüsü, elbise ve abiyelerde müşterilerine %20 ile %60 arasında indirimli ürünler sunmaktadır. Her güne özel bir üründe yüksek oranlı bir indirim ile müşterilerinin isteklerine ulaşmalarını kolay hale getirmektedir. Almak istediğiniz ürünleri siteye üye olduktan sonra sepetinize ekleyerek kredi kartı ile ödeme yaparak almanız mümkün olmaktadır.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Modanisa İnternetten Hizmet Sağlıyor mu?

Modanisa internet sitesi üzerinden aktif olarak satış yapmaktadır. Ayrıca diğer kampayanya sitelerinden de hizmet verir .

Modanisa Ne Zaman Kuruldur?

Modanisa 2011 yılında kurulmuştur ve günümüzde dek aktif hizmet vermektedir.

Modanisa Hangi Ürünleri Satıyor?

Modanisa genelde muhafazakar giyim ürünleri satmaktadır.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir