MP3 Dönüştürücü

MP3 Dönüştürücü

Instagramtakipcisatinal sitemiz üzerinden birçok sosyal medya kanalında yayınlanan videoları, bulma ve istediğiniz formata çevirerek indirme imkanınız var. En büyük video izleme sitesinde bulduğunuz herhangi bir videoyu mp3 dönüştürücü ile birlikte Flv, mp4, avi formatlarına çevirerek indirmenize imkan verilmektedir. Bunun için sadece sitenin gerekli noktasına giriş yapmalı ve sizden istenilen verileri gerekli yerlere girmeniz gerekmektedir.

Youtube videoları arasında en çok müzik klipleri izlenmekte ve insanlar bunları video formatıyla değil mp3 formatıyla bilgisayarlarına indirmek istemektedir. Bu işlemi yapmak için izlemeniz gereken çok basit adımlar vardır. Youtube Video İndirme Aracı ile ister bilgisayarınıza ister cep telefonunuza rahatça indirmeyi başarabilirsiniz.

Youtube Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagramtakipcisatinal Youtube Video indirme işlemi yapmak için öncelikle istediğiniz YT videosunu belirlemeniz ve linkini kopyalamanız gerekiyor. Ardından uygulamanın olduğu sayfaya girerek “Youtube Video Link” adının altına gerekli linki yapıştırmanız gerekiyor. “Sorgula” sekmesine tıkladığınız site sizlere indirmek istediğiniz tüm formatlar hakkında indirme linkleri sunacaktır.

Video, Mp3 ve audio tercihleri arasından istediğiniz yapabilirsiniz. Tabi bunu yaparken farklı indirme kalitelerini de tercih edebilirsiniz. Tabi bu kalite farklılıkları aynı zamanda dosya boyutunu da değiştirmektedir. Video çözünürlük çeşitleri aşağıda ki gibidir. Örneğin 3 dakikalık bir müzik videosunu video olarak indirmek istediğinizde karşınıza çıkacak seçenekler aşağıda ki gibi olacaktır.

  • 1080p Full-HD – 37 MB
  • 720p m-HD – 10.8 MB
  • 360p – 8.7 MB
  • 240p – 4.9 MB
  • 144p – 3.9 MB

Kalite düştükçe otomatik olarak dosya boyutu da düşecektir. Kaliteden vazgeçmek istemiyorsanız tercihinizi 1080p seçeneğinden yana kullanabilirsiniz.

Youtube Video MP3 Dönüştürme İşlemi Nasıl Yapılır?

Youtube Video MP3 işlemini kullanarak tüm videoları mp3 formatına çevirerek indirme linklerini bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlemler yukarıda ki gibidir. Tek yapmanız gereken sorgulama işleminin ardından gelecek ekranda video, mp3 ve audio seçenekleri arasında istediğiniz tercih etmek olacaktır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: SSD Ne İşe Yarar?

MP3 formatında indirim yapmak için bu formatı tercih edip, size 128kps olarak sunulacak formatın sonunda ki “İndir” tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu sayede internet hızınıza göre kısa sürede müziği indirmeye başlayabileceksiniz.

İsteyenler “Audio” sekmesine tıklayarak sorgulama yapılan videoyu “mp3” ve “m4a” seçeneğine göre de indirme imkanına sahiptir. Boyut olarak farklılık olmamakla birlikte dosya tipi açısından farklı bir indirme imkanını sizlere sunuyoruz. MP3 dönüştürücü aracımızı test ederek, deneyebiliriniz.

mp3 dönüştürücü

Youtube Video İndirme Uygulamasının Avantajları

Instagramtakipcisatinal üzerinden kullanılabilen bu uygulamanın sağladığı birçok avantaj vardır. Çevrimdışı olarak sürekli olarak dinlediğiniz videolara mp3 formatına çevirerek sürekli sahip olabilirsiniz. Dizi, film, oyun, kitap gibi birçok seçeneği bir kez indirerek telefonunuza ve bilgisayarınızda sürekli olarak bulunmasına sağlayabilirsiniz.

Sistem bu uygulamayı kullanmak için sizden herhangi bir hesap açmanızı, ücret ödemenizi talep etmemektedir. Bu yöntem çok güvenli olduğu ve ücretsiz olması dolayısıyla rahatça kullanılabilmektedir. Bu sistem sayesinde cihazınıza herhangi bir video indirme uygulaması yüklemenize gerek kalmayacaktır.  

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir