N11 Firması Ne Zaman Kuruldu?

N11 Firması Ne Zaman Kuruldu?

N11, ülkemizde e-ticaret sistemi konusunda hizmet veren şirketlerden birisidir. “Alışverişin Uğurlu Adresi” sloganıyla hizmet veren sitede çok sayıda insan tarafından binlerce ürün satışı yapılmaktadır. Özel bir sistem ile hayatımıza giren site kısa sürede popüler olmaya başlamıştır.

Sitenin ilk adı numaraonbir.com olsa da ilerleyen süreçte adı günümüzde ki halini almıştır. Site sadece 5 yıl gibi bir sürede 7.8 milyarlık bir pazar oluşturmayı başardı. Bu süreçte bünyesinde 100 binin üzerinde mağaza açılmasına da imkan verildi. Yerel firmaların yanında önemli firmaların da günümüzde sitede mağazası bulunuyor.

N11 Firması Kime Aittir?

N11 Firması Doğuş Planet’in sahip olduğu bir e-ticaret sitesidir. Doğuş Grup ile birlikte Güney Kore’de merkezi bulunan SK Group’un ortak girişimi olarak hayata merhaba demiştir. İlk adı numaraonbir.com olan site, 2013 yılında n11.com adını alarak yoluna devam etmiştir. Bu isim değişikliği SK Group’un Güney Kore’de hizmet veren 11st.co.kr alışveriş sitesinden almaktadır.

2018 yılı sonunda 7.8 milyar TL ticaret hacmine ulaşmayı başarmıştır. 2018 yılında 13 milyonun üzerinde üyeyle ülkemizin en önemli e-ticaret noktalarından birisi olmuştur. Küresel listede Alexa sıralamasında 418’inci sırayı da görmüş bir siedir.

The International Business Awards olarak verilen ödüllerden farklı konularda 2013 ve 2014 yıllarında önemli ödüller almayı başarmıştır.

n11

N11 Firması Ne Zaman Kuruldu?

N11 alışveriş sitesi 2012 yılında projeye başlanmış ve 2013 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 2020 yılına gelindiğinde hem yerel hem de global anlamda önemli adımlar atmayı başarmıştır. Site gelişimizi ücretsiz mağaza aç sistemiyle elde etmiştir. Yerel anlamda hizmet veren perakendecilerin ülkenin tamamına ulaşması bu sayede sağlanmıştır.

2018 yılına gelindiğinde birçok üründe ülkemizin 50 şehrinde günlük teslimat sistemini aktif hale getirmiştir. Orijinal ürünlere yüzde yüz destek, ödeme koruma sistemi, 7/24 canlı destek ve internette güvenli alışveriş imkanlarını tüm üyelerine sunmuştur. Visa, mastercard, troy, BKM express gibi farklı ödeme seçeneklerini bünyesinde bulundurmaktadır. Giybi ve Market11 gibi eklemelerde sitede yapılmıştır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Trendyol Üzerinden Alışveriş Nasıl Yapılır?

N11 Firmasında Nasıl Ürün Alınabilir?

N11 sitesinden ürün almak çok basittir. Siteye öncelikle üye olmak gerekiyor. Giyim, elektronik, ev, anne, kozmetik, mücevher, spor, kitap, bilet ve otomotiv gibi farklı kategorilerde satış yapmak ve ürün almak mümkündür.

  • Siteye girip sağ üst tarafta bulunan üye ol sekmesine tıklamalısınız.
  • Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurup, alt kısımda bulunan “üye ol” sekmesine tıklamalısınız.
  • Aktivasyon işlemini de yaptıktan sonra almak istediğiniz ürünün sayfasına gitmelisiniz.
  • Ürünü hemen al veya sepete ekle seçeneğiyle alış durumuna gelebilirsiniz.
  • Sepet kısmına geldikten sonra, sap tarafta bulunan ödemeye geç sekmesine tıklamanız gerekiyor.
  • Kredi kartınız ile ödeme noktalarını doldurmalı ve adres bilgilerinizi girerek siparişinizi onaylamanız gerekiyor.

Bu sayede çok kısa sürede on binlerce farklı ürünü ülkemizin her noktasına sipariş vermek mümkündür. Güvenilir, hızlı alışveriş için tercih edilebilir bir sitedir.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

N11 Ne Demektir?

N11 giyim, elektronik ve daha birçok kategoride güncel ürünler ile hizmet vermekte olan bir e-ticaret sitesidir.

N11 Üzerinde Mağaza Açabilir miyim?

N11 sitesi üzerinde sizlerde kendi mağazanızı açabilir ve belirli bir komisyon ödeyerek ürünleriniz satabilirsiniz.

N11 Güvenilir Bir Site mi?

N11 sitesi yıllardır ülkemizde sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Tamamen güvenilir ve yasal olarak çalışmaktadır.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir