Nazlı Çelik Yaptığı Paylaşımlar İle Hayran Bıraktı

Nazlı Çelik Yaptığı Paylaşımlar İle Hayran Bıraktı

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Serdar Bilgili ile sürpriz bir yeni yıl tatiline çıkan Nazlı Çelik, bir anda sosyal medyanın gündemine oturmayı başarmıştı. Yakın zamanda evlenmeyi planlayan çiftin aşkları da böylece ortaya çıkmıştı. Bu olaydan sonra ise Nazlı Çelik’in Instagram hesabı adeta patlama yaşadı. Ünlü spikeri artık binlerce kişi takip ediyor. Zaten oldukça yüksek takipçi sayısına ulaşmış olan Nazlı Çelik böylece Instagram fenomeni olma yolunda ilerlemeye başladı. Başarılı haber spikerinin son yaptığı Instagram paylaşımı ise kendisine hayran bıraktırdı.
Boks sporu ile ilgilendiği bilinen Nazlı Çelik spor yapanken çekilmiş bir resmini Instagram hesabından paylaştı. Resmi giyimi ile sürekli ekranlarda görmeye alıştığımız Nazlı Çelik’in bu halini gören takipçileri ise ünlü spikere övgü dolu mesajlar göndermeye başladı. Aktif bir şekilde spor yapan Nazlı Çelik neredeyse bir sporcu kadar düzgün bir fiziğe de sahip. Özellikle Instagram hesabında yer alan boks videoları ile herkesi şaşırtmayı başaran başarılı spikerin ekrandan göründüğünden daha sert biri olduğu da kesin gibi. Gelen yorumlara bakılırsa Nazlı Çelik bu şekilde paylaşım yapmaya devam ederse kısa süre içerisinde yeni Instagram fenomeni olmayı başaracak. Gördüğü ilgiden bu durumu anlamak oldukça basit.

Mehmetçiğe Destek

Türkiye’nin en ünlü haber spikerlerinden biri olan Nazlı Çelik, son zamanlarda yaşanan terör saldırılarına karşın Mehmetçiğe destek olabilmek amacıyla operasyonların devam ettiği ilçeleri ziyaret etmeye başladı. Yaptığı ziyaretleri de bir bir Instagram hesabından paylaşan ünlü sunucu sosyal medyayı da sallamaya başladı. Özellikle Nazlı Çelik’in son operasyon merkezi Hakkari Yüksekova ziyareti adeta sosyal medyada günün konusu oldu. Zira bu kez ünlü isim büyük bir tehlike de atlattı. Operasyonların bulunduğu yerden canlı yayın yaptığı sırada başının hemen yanına fişek isabet eden ünlü sunucu büyük bir şok yaşadı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Çoklu Fotoğraf Özelliği İle Albüm Özelliği Geliyor

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

İlk şoku atlatan Nazlı Çelik bu anları ise sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Instagram üzerinden yapılan paylaşım ise adeta sosyal medyayı salladı. Birçok takipçisi bu hareketi nedeniyle Nazlı Çelik’i öven mesajlar gönderirken Nazlı Çelik yaşadıklarını “Nusaybin’in ardından, sıcak çatışmanın sürdüğü Yüksekova’ya da ilk kez Star Haber girdi. Operasyon şehit J.Uzm.Çvş. Ramazan Gülle’nin adını taşıyor. Çünkü O, çarşıda sivil giysileriyle alış-veriş görevindeyken şehit edilmişti. Şimdi asker ve polis, müşterek operasyonda, adını yaşatıyor. O çetin mücadeleyi bir kez daha onlarla yan yana yerinde yaşayarak anlatmaya devam ediyoruz” ifadeleriyle dile getirdi. Büyük bir tehlike atlatan ünlü sunucunun bundan sonrada bu tip destek gezilerine devam edeceğini belirtti.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-ucretsiz-goruntuleme

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Nazlı Çelik Yaptığı Paylaşımlar İle Hayran Bıraktı
4.5 (89.52%) 433 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir