Nazlı Hamarat Instagram Hesabından Yaptığı Paylaşımla Şok Yarattı

Nazlı Hamarat Instagram Hesabından Yaptığı Paylaşımla Şok Yarattı

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran “İşte Benim Stilim” yarışmasında tarzı ve serveti ile dikkat çeken yarışmacı Nazlı Hamarat Instagram hesabından paylaşımı dikkat çekti. Instagram geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayılan haberlerle beraber şok bir haber almıştı. İddiaya göre ünlü ismin eşi Ukrayna’da saldırıya uğraşmış ve saldırı sonucunda öldürülmüştü. Söz konusu bu iddialar sosyal medyaya yayılmış ve Erol Köse’de durumu onaylamış Nazlı Hamarat’ın eşinin Rus mafyası tarafından öldürüldüğünü söylemişti. İddialara göre karanlık işlerle uğraşan Nazlı Hamarat’ın eşinin boğazı kesilmiş ve hastaneye götürülemeden ölmüştü. Bu iddialara ilk etapta Nazlı Hamarat “İddianın kesinliği yok. Araştırıyoruz. Lütfen olayı abartmayın. Konuyu kapatın” açıklamasıyla karşılık vermişti. Bu açıklamadan sadece bir gün geçtikten sonra ise Nazlı Hamarat, Instagram hesabından şok eden bir doğrulama yaptı.

Eşinin fotoğrafını paylaşarak “Eşimin öldüğü kesinleşti. Allah bize sabır versin. Aşkım miniğim, kocam yok artık. Yanımda olduğunuz beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler” ifadelerini kullandı. Bu açıklamalardan sonra ise ünlü ismin eşinin öldüğü kanıtlandı. Ölümden hemen sonra Nazlı Hamarat’ın böyle bir paylaşım yapması ise sosyal medyayı salladı. Bu yönde binlerce kişiden ağır eleştiriler alan Nazlı Hamarat ise mesajı yayınladı Instagram hesabını kapattı. Ünlü ismin bu açıklamasıyla kesinleşen ölüm hakkında ise soruşturma açıldığı belirtiliyor. Nazlı Hamarat’ın eşinin cenazesinin ülkemize getirilip getirilmeyeceği de merak konusu oldu. Zira ünlü isim bu konuda he hangi bir açıklama yapmadığı gibi sosyal medya hesaplarını da kapadı.

Nazlı Hamarat Instagram Paylaşımıyla Tepkileri Topladı

Son Olarak televizyon ekranlarında yer alan moda yarışmasıyla gündeme gelen Nazlı Hamarat, yarışma sürecinde yaşadığı tartışmalar ve açıklamalarıyla bir anda ünlü bir isim haline gelmişti. Bununla birlikte yarışma sırasında ünlü ismin eşinin de öldürüldüğü haberinin gelmesi Nazlı Hamarat’ı iyiden iyiye gündeme getirmeyi başarmıştı. Yaşanan cinayet haberi ve arkasından ünlü ismin yaptığı açıklamalar sosyal medyada en çok tepki çeken olaylardan biri olurken Nazlı Hamarat ölen eşini çabuk unuttuğunu ve yeni bir ilişkiye başladığını açıklamıştı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Yeni ilişkisiyle de gündemden düşmeyen Nazlı Hamarat kısa süre önce Instagram üzerinden şiddet gördüğü gerekçesiyle paylaşımlar yapmış ve şiddeti kanıtlamak içinde darbe aldığını kanıtlayan resimleri Instagram hesabından paylaşmıştı. Söz konusu paylaşımıyla yaşadıklarını dile getiren Hamarat bu paylaşımıyla da büyük tepki çekmişti. Bununla beraber ayrılık açıklaması da yapmış olan ünlü ismin artık sevgilisiyle bir bağlantısı kalmadı derken Nazlı Hamarat yine Instagram hesabından kafaları karıştıran bir açıklama yaptı. Sevgilisiyle yaptığı yazışmaların fotoğrafını direk olarak Instagram hesabından paylaşan isim paylaşımına ayrıca “Herkesin sayfayı çevirmekle kitabı kapatmak arasında kaldığı anları vardır. İşte bende o zamanlarımdayım. Yaralar kabuk bağlayıp geçti gitti. Ama ya kalpteki yara geçer mi bilinmez… Kitabın bir sayfası fazla yazılmış bizim hikayemizde ben bu kitabin sonunu merak ediyorum. Ya bu sayfayı yırtıp atacağım ya da kitabı kapatıp fırlatıp atacağım. İşte burada akıl duruyor kalp konuşmaya başlıyor… Çünkü her attığında canın yanıyor, durduramıyorsun çünkü kalpsiz yaşanmıyor maalesef.” Açıklamalarını ekledi. Bu paylaşımla beraber Nazlı Hamarat’a tepkiler ise çığ gibi büyüdü. Söz konusu paylaşımların reklam çabası olduğu yönünde yorumların yapılmasına ise her hangi bir karşılık gelmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/yabanci-gercek

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Nazlı Hamarat Instagram Hesabından Yaptığı Paylaşımla Şok Yarattı
4.4 (88.42%) 456 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir