Necati Ateş Eşinden Boşandı

Necati Ateş Instagram

Galatasaray’ın eski golcüsü şimdilerde Kayseri Erciyesspor’da top koşturan yıldız futbolcu Necati Ateş 15 yıllık eşinden sessizce boşandı. İkili arasında ki boşanma iddiaları Instagram üzerinde ki fotoğraflarının kaldırılması ile ortaya çıkmıştı. Her iki tarafta birbirleri ile çektikleri fotoğraflarını hesaplarından kaldırmıştı. Durum böyle olunca ikili arasında iplerin kopacağı da ortadaydı.

Tüm bunlardan sonra sonunda Necati Ateş ve eşi ayrıldı. Medeni bir şekilde ayrılan Necati Ateş eski eşi hakkında açıklamalarda da bulundu. Konuşmalarına;” Sonuçta bizim iki tane çocuğumuz var. Evliliğin bitme nedeni kesinlikle üçüncü şahıslar değil. Hayat bir noktada sarsılıyor, sallanıyor. Biz eşimle hiç kavga etmedik. En son kavgamız 5-6 yıl önce olmuştur. Boşandık ama yine de yarının ne getireceğini bilemeyiz. Belki ileride tekrar birleşiriz. 20 yaşından bu yana beraberiz. 15 yıl dile kolay. Harika günlerimiz geçti. Ben 3 yıldır Anadolu’da oynuyorum. Eşime iş yeri açtık onunla ilgilenmesi gerekiyor. Maalesef arada kopukluklar oluyor. Eşim çok iyi bir insan ve annedir. Sağlam bir karakteri vardır. Bana yardıma ihtiyacım var dese ilk ben koşarım.” Şeklinde devam eden yıldız futbolcu bir açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi. İlerleyen günlerde eşi tarafından da bir açıklama yapılacak olan Necati Ateş şimdilik her şeyi bitirmedikleri yönünde bir mesaj vermeyi de ihmal etmedi.

Galatasaray’a uzunca bir süre top koşturmuş ve birçok şampiyonluk yaşamış olan futbolcu Necati Ateş uzun süredir Erciyesspor’da görev yapıyor. Başarılı performansı ile ilerleyen yaşına rağmen göz dolduran Necati Ateş Türk futbolunda büyük soruna neden olan bir konu hakkında da Instagram paylaşımı yaptı. Takım arkadaşları ile beraber maç yapacakları sahada antreman yapmak için 19 Mayıs Stadına çıkan başarılı futbolcu gördüğü manzara karşısında tepkisiz kalmadı. Söz konusu manzarada ise dikkati çeken sahanın zemininde yaşanan çöküntü oldu.
Sahanın güney kısmına düşen bölümünde çimlerin bir kısmının altının boşaldığını gören Necati Ateş bu anları videoya çekerek Instagram hesabından paylaştı. Bugün aynı sahada oynanacak maçın çok tehlikeli olduğunu belirten yıldız futbolcu kanayan bir yaraya parmak basmış oldu. Sahanın neden çöktüğünü ise uzmanlar hava şartların bağladı. Paylaşımı gören taraftarlar ise konu ile ilgili yönetimin harekete geçmesini istedi. Hasarlı bölümün tamir çalışmalarına ise tam hız başlanıldı. Açıklanan bilgilere göre hasarlı bölüm bugün ki maça kadar onarılacak. Necati Ateş’in paylaştığı video ile gündeme gelen saha kalitesi ise tekrar tartışılmaya başladı. Bu konuda paylaşımlarına devam edeceğini belirten Necati Ateş ise Türk futbolunu ve futbolcuları korumak için sahalara özen gösterilmesinin şart olduğunu belirtti. Konu hakkında yorumlarını esirgemeyen taraftarlarda başarılı futbolcuya destek verdi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram’dan Anti Makyaja Karşı İlginç Hamle

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/video-goruntuleme

Necati Ateş Eşinden Boşandı
4.5 (89.17%) 495 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +