Netflix Aylık Ücreti Ne Kadar?

Netflix Aylık Ücreti Ne Kadar?

Netflix üyeliği yapmak isteyen kişiler Netflix aylık ücreti ne kadar? sorusunu sık sormaktadır. Netflix içerisinde bulunan pek çok yayını belirli bir ücret karşılığında izleyebilirsiniz. Netflix üzerinden yayınlanan dizi ve filmler cep telefonlarından, uyumlu tüm televizyonlardan, bilgisayara ya da tabletlerden izlenebilir. Netflix üyeliği oluşturduktan sonra ilk üyelik olduğu için 30 gün boyunca Netflix yayınlarını ücretsiz şekilde izleyebilirsiniz. Daha sonraki dönemler ise belirli paket tarifelerine göre fiyatlandırılır.

Netflix yayınları kullanıcılara 30 gün boyunca deneme süresi olarak verilir. Bu sürenin bitimine yakın gerçek paket alımları için bir hatırlatma gelmektedir. Paket içeriklerine göre dilediğiniz paketi kullanabilirsiniz. Netflix üyeliği ve paket ücretleri şu şekildedir;

  •  Basic paket: 15,99 TL
  •  Standart paket: 27,99 TL
  •  Özel paket: 39,99 TL.

Netflix Paket İçerikleri

Netflix aylık ücreti ne kadar sorusuna ek olarak merak edilen bir diğer konu ise paket içerikleridir. Paket içerikleri hem kullanıcılara sağladığı avantajlarla hem de fiyatlarla farklılık göstermektedir. Netflix Basic paket içeriğinde size sunulan yayınları sadece bir cihaz üzerinden izleyebilirsiniz. Standart derecede bir çözünürlük sağlayan Netflix yayınları basic paketler için aylık 15,99 TL bir ücrete tabiidir.

Netflix Standart Paket içeriğinde ise kanalda sunulan yayınları iki cihaz üzerinden izleyebilirsiniz. HD bir yayın sunan standart paketler, 720p çözünürlüğe sahiptir. Aylık ücreti ise 27,99 TL’dir.

Netflix Premium yani özel paketlerde ise yayınlar 4 farklı cihazdan izlenebilir. Yayınları HD ve Ultra HD çözünürlükte izleyebilirsiniz. Bu paketin aylık ücreti de 39,99 TL’dir.

Netflix Nedir?

Netflix hem ülkemizde hem de dünyada milyonlarca kullanıcısı olan bir yayın içeriğidir. Netflix sayesinde internete bağlı kalarak farklı birçok film, dizi, belgesel gibi yayınlar izlenebilir. Netflix internete bağlı olmak kaydıyla birden fazla cihaz üzerinde farklı yayınları izleme imkanı sunmaktadır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

Netflix üzerinden yayınlanan pek çok dizi mevcuttur. Bu dizilerin normal televizyon yayını dizilerinden bazı farklılıkları da bulunur. Öncelikle Netflix üzerinden yayınlanan diziler Türkiye televizyonlarında izlenen diziler kadar uzun bölümlere sahip değildir. Ayrıca televizyon yayınlarında pek çok dizi uzun özet bölümlerine sahiptir. Netflix üzerinde ise bu özet ve uzun reklamlar yer almaz. Kısa süreli olarak kesintisiz şekilde dizi ve filmler izlenebilir.

Netflix Üyeliklerinin Avantajları

Netflix üyeliği sayesinde televizyon ekranlarında yayınlanmayan pek çok dizi ve filmleri internete bağlı şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca Netflix üyeliklerinde tercih ettiğiniz paketlere göre birden fazla cihaz üzerinden dilediğiniz yayını izleyebilirsiniz. Netflix yayınlarında genellikle televizyon ekranında yayınlanmayan dizi ve filmlere yer verilir. Bu filmlerin pek çoğı çeşitli dallarda ödül almış filmlerdir. Bununla beraber Netflix yayınlarında reklam ya da özet gibi zaman harcamanızı gerektiren kesintiler de yer almaz.

Netflix üyeliklerinde ilk ay ücretsiz şekilde dizi ve film izleyebilirsiniz. Daha sonra seçtiğiniz pakete göre belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Dilediğiniz zaman da Netflix üyeliklerinizi iptal edebilir ya da devam ettirebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi ve hizmetlerimizi inceleyebilir sosyal medya hesaplarınızı yükseltebilirsiniz; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/retweet-satin-al

Teknoloji Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir