Nicki Minaj Selfiesi Sosyal Medyayı Salladı

Nicki Minaj Selfiesi Sosyal Medyayı Salladı

Nicki Minaj selfiesi ile gündeme bomba gibi düştü. Ortaya çıktığı ilk andan itibaren selfie sürekli olarak gündemde kalmayı başardı. Özellikle bu akımın ünlüler tarafından başlatılması ve yine ünlülerinden destek vermesi birçok kullanıcıyı selfie çılgınlığına katılmaya teşvik etti. Hali hazırda üzerinden çok uzun bir süre geçmesine rağmen hala etkisini kaybetmeyen selfie çılgınlığı şuan bile Instagram üzerinden en çok paylaşılan resimler arasında bulunuyor. Tabi bu denli çok beğeni alan bir akımında farklı kullanıcılar tarafından farklı şekillerde yorumlanması da oldukça doğal.

Bununla birlikte ünlü isimlerde selfie çılgınlığını kendilerine göre yorumlamaya devam ediyor. İşte bu bağlamda selfie çekimi yapan son isimde dünyaca ünlü yıldız Nicki Minaj. Farklı tarzı ile sürekli gündemde olmayı başaran Nicki Minaj fiziğiyle de büyük bir etki yaratıyor. Güzel yıldızın son çektiği selfie de tam bu yönde. Dekoltesinin selfiesini çeken güzel yıldız bunu Instagram hesabından paylaşınca olanlar oldu. Bir anda binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından paylaşılan selfie sosyal medyanın gündemine oturmayı da başardı. Bununla birlikte Nicki Minaj’ın takipçi sayısı da bu son olayla birlikte büyük bir artış gösterdi. Bununla birlikte şuan güzel yıldızın 13 milyon kişiye yakın takipçisi bulunuyor. Kısacası güzel yıldızın sosyal medya üzerinden de fenomen olduğunu söylememiz mümkün. Bu şekilde paylaşımlarına devam eden güzel rap şarkıcısının ise yeni paylaşımları merak konusu olmaya başladı.

Super Bowl Turnesi

Çıkardığı şarkılar ve albümlerinin yanı sıra yaptığı paylaşımlarda büyük dikkat çekmeyi başaran Nicki Minaj yine tarzı ile büyük ilgi gördü. Super Bowl turnesi kapsamında sahneye çıkan Nicki Minaj yine oldukça açık bir elbise tercih etti. Dekolteleri ile dikkat çeken Minaj, bu kez giydiği elbise her zamankilere göre biraz daha fazla ilgi çekmeyi başardı. İlginç bir göğüs dekoltesi kullanan isim konsere çıkmadan önce her zaman olduğu gibi kıyafeti ile fotoğraf çektirerek Instagram hesabına yükledi.
Resimlerin Instagram hesabına yüklenmesi ile birlikte ise ünlü yıldız mesaj yağmuruna tutuldu. Birçok takipçisinin akın ettiği fotoğraflar ise binlerce beğeni almayı başardı. Konser sırasında bu iddialı elbisesi ile iddialı danslarda yapan Nicki Minaj konserden kesitleri de Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Tüm bunların dışında bazı kullanıcılar yine her zaman olduğu Nicki Minaj’a gençleri olumsuz etkilediği yönünde yorumlar atmaktan da kaçınmadı. Bu paylaşımlar yüzünden Miley Cryus’a benzetilen başarılı şarkıcının fan sayfaları kadar eleştirisel sayfaları da oluşturulmaya başladı. Tüm bunlara rağmen ise dünyaca ünlü yıldızın geri adım atmaya niyeti yok gibi. Sürekli olarak aynı tarz açık paylaşımlar yapması bu durumu çok iyi özetliyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Turneye Yoğun İlgi

Dünyaca ünlü rap yıldızı olan Nicki Minaj geçtiğimiz günlerde turnesi kapsamında sahne aldı. Oldukça büyük bir organizasyonla hayranlarının karşısına geçen Nicki Minaj’ın sahneye çıkması ile birlikte hayranları büyük bir coşku gösterdi. Gördüğü ilgiden oldukça memnun olan dünyaca ünlü yıldız ise hayranları ile diyalog kurmaya başladı. Ön sıradan bir hayranını sahneye de çıkartan yıldız isim burada bir süre hayranı ile konuştu ve resim çektirdi. Herkes hayranının sahneden inmesini beklerken Nicki Minaj hayranından çok ilginç bir talep geldi.
Genç kız ünlü yıldızdan kendisine kucak dansı yapmasını istedi. Daha öncede hayranlarına bu tarz şovlar yapan Nicki Minaj hayranının bu derece baskılı isteğine karşı koyamadı ve kucak dansını kabul etti. Kısa bir süre yaptıkları danstan sonra ise hayranı çığlıklar atarak sahneden indi. Oldukça şaşıran Nicki Minaj’ın konserden sonra yaptığı paylaşım ise ne kadar şaşırdığını ortaya koymuş oldu. Instagram üzerinden o anların fotoğrafını paylaşan ünlü isim “Aman tanrım, az önce ne oldu!” ifadelerini kullandı. Kullanılan bu ifadeler Nicki Minaj hayranlarını da şaşırttı. Bu yönde ünlü isme birçok mesaj ve istek de gönderildi. Nicki Minaj’ın ise sahnede böyle bir olaya yeniden kalkışıp kalkışmayacağı da merak konusu.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/sayfa-begeni

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Nicki Minaj Selfiesi Sosyal Medyayı Salladı
4.4 (87.37%) 57 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir