Nur Bozar Mutla Instagram Hesabından Haberi Verdi

Nur Bozar Mutla Instagram Hesabından Haberi Verdi

“İşte Benim Stilim” yarışmasıyla gündeme gelen ve en popüler yarışmacısı olan Nur Bozar Mutla Instagram hesabından müjdeyi verdi. Yarışma sırasında zaten Instagram fenomeni olmuş olan ünlü isim yarışmadan sonrada takipçilerini arttırmaya devam etti. Nur Bozar’ın asıl hayatını değiştiren ise evlenmesi oldu. Yarışma sırasında nişanlı olduğu bilinen ünlü isim yarışmadan sonra evlendiğini de yine Instagram hesabı üzerinden duyurmuştu. Bu haberi duyurur duyurmaz binlerce beğeni alan ünlü isim düğününe ait fotoğrafları da yine Instagram hesabından paylaşmıştı.

Bu şekilde paylaşımların sonuncusu ise geçtiğimiz günlerde geldi. Nur Bozar yine kendi Instagram sayfası üzerinden yaptığı paylaşımla mutlu haberi verdi. Söz konusu paylaşımda ünlü isim sadece kendi resmini paylaşmasına rağmen “kızımla birlikte oturuyoruz” notunu düştü. Bu notla beraber Nur Bozar’ın hamile olduğu anlaşılmış oldu. Karnının şiştiği de gözlerden kaçmayan Nur Bozar’ın bebeğini ne zaman kucağına alacağı ise bilinmiyor. Hayranlarından hemen bu konuda mesajlar alan ünlü isim bebeği hakkında daha fazla detay vermedi. Böylece Nur Bozar’ın yeni sezonda ekranlarda yer alacağına dair ortaya atılan iddialarda yalanlanmış oldu. Zira fenomen isim daha uzun süre ekranlara geri dönmeyecek gibi. En azından son yaptığı paylaşımda bunu net bir şekilde görebiliyoruz.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/video-goruntuleme

Nur Bozar gündemde kalmaya devam ediyor. Son günlerin en çok konuşulan yarışmalarından biri olan “Bu tarz benim” farklı tarz yarışmacıları ve jüri üyeleri ile bir türlü gündemden düşmüyor. Gündemden bir türlü düşmeyen bu yarışmanın birçok yarışmacısı da en az yarışma kadar ünlendi. İşte bu yarışmacılardan bir diğeri ise kendi isteği doğrultusunda yarışmadan ayrılan Nur Bozar. Kısa süre içerisinde kendisine bir fan kitlesi oluşturan ve yarışmada favori olarak gösterilen Nur Bozar şok bir karar ile yarışmadan ayrılmıştı. Yarışmadan ayrıldıktan sonra ise fenomen isim hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Yarışmadan kendi isteği ile ayrılması Nur Bozar’ın teklif mi aldı iddialarını ortaya atmış ve hatta Acun Ilıcalı ile çalışacağı yönünde haberler çıkmıştı. Tüm bu haberlerden sonra ise Nur Bozar Instagram paylaşımı ile durumu yalanlamıştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Eliz Sakuçoğlu Instagram Paylaşımı Şaşırttı

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Henüz yeni bu iddialar sonlanırken şimdilerde ise Nur Bozar’ın yarışmadan ayrılmasının nedeni hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Ortaya atılan bu iddia ne sunuculuk ne de oyunculukla ilgili. Ortaya atılan bu yeni iddia Nur Bozar’ın yaptığı Instagram paylaşımı ile ilgili. Uzun süredir nişanlı olan güzel isim Instagram üzerinden bir yüzük fotoğrafı paylaşarak evleneceğini duyurdu. Böyle bir paylaşımın ardından iddialar gecikmedi. Hemen birçok kişi Nur’un bu yüzden yarışmadan ayrıldığını ve evlenmek amacı olduğunu öne sürdü. Kısa süre içerisinde yayılan iddialara ise Nur Bozar’dan her hangi bir cevap yada açıklama gelmedi. İddiaların gerçek olup olmadığı ve Nur’un ne zaman evleneceği ise merak konusu haline geldi.

Instagram Ünlüler hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Nur Bozar Mutla Instagram Hesabından Haberi Verdi
4.5 (90.55%) 402 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir