Openload Hd Video İndirme Programsız Nasıl Yapılır?

Openload Hd Video İndirme Programsız Nasıl Yapılır?

Openload hd video indirme programsız bir şekilde nasıl yapılır? Bu soru, cevabı en fazla araştırılan sorular arasında yerini alır. Bu sorunun cevabından önce Openload nedir? Sorusunun cevabından bahsedilmesi konun iyi anlaşılabilmesi adına fayda sağlayacaktır. Openload, esasında en çok kullanılan ve üzerinde milyonlarca video barındıran nitelikte video izleme sitelerinden biridir.

Openload video izleme sitesi üzerinden izlediğiniz videoları son derece yüksek kalitedeki formatta indirebilme imkanınız bulunur. İlk etapta Openload konusu sizin için biraz karışık bir konu olabilir. Ancak gerçekleştirmeniz gereken işlemi bir kere çözmeniz durumunda devamı kolaylıkla gelecektir.

Openload Üzerinden Programsız Olarak Video İndirme

Openload konusunda Openload hd video indirme programsız bir şekilde nasıl yapılır? Sorusunun cevabının iyi anlaşılabilmesi için bu makalenin mutlaka sununa kadar okunması yararlı olacaktır. Bu kapsamda indirme işlemi için herhangi bir eklenti veya idm kullanmaya ihtiyacınız yoktur.

Openload üzerinden video indirme işlemi yapmak için sayfa kaynak kodlarından yararlanılacaktır. Bu sayede indirmek istediğiniz vidoyu kolaylıkla bilgisayarınıza indirme imkanına sahip olacaksınız.

Openload Üzerinden Herhangi Bir Program Kullanmadan Video Nasıl İndirilir?

Openload üzerinden openload hd video indirme programsız bir şekilde nasıl yapılır? Konusunda atılacak olan adımlar şunlardır;

 •   İlk olarak Google Chrome tarayıcısı üzerinden indirilmek istenilen video açılır ve sonrasında başlatılır.
 •   Video başlatıldıktan sonra ise durulmalıdır.
 •   Sayfanın herhangi bir kısmına fareyle tıklayarak “incele” ibaresine tıklanır. Bu işlemin ardından sayfa ikiye bölünür ve sağ tarafta kodlar açılır.
 •   İlk olarak yukarıda “Network” sekmesine tıklanır.
 •   Sonraki aşamada ise “Network”sekmesinin hemen altındaki ”Media” sekmesine tıklanır.
 •   Video oynatılması için başlatılır.
 •   Videonun oynatılması esnasında “media” bölümünde bir hareketlenme olacaktır. Bunun beraberinde ses dalgaları geçişi söz konusu olacaktır.
 •   Ekranda herhangi bir şey yok ise ve F5 ‘ e basılması isteniyorsa bir kez F5 tuşuna basılır. Böylece videonun yeniden başlatılması gerekir. Videonun oynatılması esnasında ” name” kısmında video ismi görülecektir. Bu esnada farklı yazıların da çıkması söz konusu olabilir. Herhangi bir yazı çıkmaması durumunda “media” kısmındaki ki dalgalanmalar üzerinde farklı yerlere tıklanması gerekir.
 •   Videoyu name bölümünde görüldüğünde farenin sağ tuşuna tıklanır. Sonrasında ise açılan “Open in new tab” seçeneğine tıklanır.
 •   Burada video yenide sekmede ve kaydedilebilir formatta açılır. Videonun oynatılmaya başlatılmasından sonra sağ tıklanarak video olarak kaydet seçeneği seçilir. Bu işlemin ardından indirilmek istenen video inmeye başlar.
 •   İndirme hızı kullanıcının internet hızına göre farklılık gösterebilmektedir.

Önemli Bilgi!

Şimdiye kadar, indirme yapılabilen tüm videolar için google chrome tarayıcısının kullanımı anlatıldı. Bu işlemleri farklı tarayıcıların farklı bölümlerinde kullanarak da aynı işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olabilmektedir. Openload hd video indirme programsız bir şekilde nasıl yapılır? Sorusu, atılan bu adımlarla cevaplanmış olmaktadır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Teknoloji Nedir?

Sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi ve hizmetlerimizi inceleyebilir sosyal medya hesaplarınızı yükseltebilirsiniz; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/begeni-satin-al

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir