Özcan Deniz Instagram Hesabından İlginç Paylaşım

| Temmuz 18, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Bir süredir oyunculuk kadar yönetmenlik alanında da kendisini göstermeye başlayan Özcan Deniz Instagram hesabından ilginç paylaşımı ile gündeme geldi. Özcan Deniz her geçen gün biraz daha gündeme gelmeye başladı. Ardı ardına filmler çeken ve her filminde belli bir başarıyı yakalayan ünlü isim kısa süre önce yeni bir projesi daha olduğunu haber vermişti. Ünlü ismin bu haberinden sonra hayranları dizi oyuncuları hakkında detay istemiş ve Özcan Deniz’de bu konuda küçük ipuçları vermişti. Proje belli olur olmaz ise oyuncularda bir bir belli olmaya başlamıştı. Bu bağlamda kadroda en dikkat çeken isim ise “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile tanıdığımız Meryem Uzerli olmuştu.

Dizisini yarım bırakıp ülkesine dönmesine rağmen hatırı sayılır bir takipçi kitlesi olan Meryem Uzerli’nin dizi de yer alacağı haberleri ise dizinin büyük bir merakla beklenmesine neden olmuştu. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Özcan Deniz’in yeni dizi projesi için film bir süre rafa kaldırıldı. Bu gelişme sonrasında ise beklenmedik bir gelişme oldu. Özcan Deniz Instagram hesabından Meryem Uzerli’yi kaldırdı. Ünlü ismin bu kararı çok ses getirirken Meryem Uzerli de ünlü oyuncuyu takip etmeyi bıraktı. Bu gelişmeler acaba filmin kadrosundan Meryem Uzerli çıkarıldı mı yorumlarının da gelmesine neden oldu. İki taraftan da konu hakkında bir açıklama gelmezken yakın zamanda kesin film kadrosunun açıklanması bekleniyor. Büyük ihtimalle bu kadroda Meryem Uzerli olmayacak.

Son dönemin en gözde oyuncularından biride Özcan Deniz. Oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda ses sanatçısı da olan Özcan Deniz’in son yıllarda sinemaya duyduğu ilgi biraz daha artmaya başladı. Televizyon dizisinden ayrılması ise yeni bir sinema filminin içerisine giren deneyimli isim oyunculuğu ile de büyük övgü almaya başladı. Bu bağlamda Özcan Deniz’in hem yönetmenliğini yaptığı hem de Yasemin Allen ile başrolde yer aldığı filmi “Ateş ve su” filmi de en çok dikkat çeken filmlerden biri oldu. Her ne kadar istenilen gişe oranını alamasa da bu tür film dalında başarılı olarak kabul edilen yapım beğeni toplamayı da başardı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram 10 Years Challenge Nedir Ne İşe Yaramaktadır Ne Anlama Gelir

Özcan Deniz’ in Yeni Filmi

Özcan Deniz ise filmi hakkında geçtiğimiz günlerde bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşım ne filmin gişe rakamları ne de film hakkında bir detay içeriyordu. Özcan Deniz’in bu paylaşımı filmin korsan versiyonu üzerine oldu. Sinemanın karayan yaralarından biri olan korsana dikkat çekmek isteyen Özcan Deniz’in paylaştığı kareler ise oldukça ilginç oldu. Kendi filmini korsan olarak alan Özcan Deniz filmin kapağında ki resme dikkat çekti. Orijinal filmde başrol oyuncusu Yasemin Allen ile poz veren Özcan Deniz, korsan kapakta aynı pozu Ömür Gedik ile vermiş. Kes yapıştır ile oluşturulan sahte kapak için Özcan Deniz’in yorumu ise her şeyi ortaya koydu. “Bu ne be abi! güleyim mi ağlayayım mı bilemedim! 🙂 madem korsanını basıyorsun bari orjinal kapağı kullan:)” notu ile ne kadar şaşırdığı dile getiren başarılı oyuncuya takipçileri de büyük destek verdi. Bununla birlikte ünlü oyuncunun paylaşımı bir anda binlerce beğeni almayı da başardı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-gercek

Özcan Deniz Instagram Hesabından İlginç Paylaşım
4.5 (89.35%) 62 vote[s]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +