Özge Özpirinçci Instagram Yardım Mesajları

Özge Özpirinçci Instagram Yardım Mesajları

“Melekler Korusun” dizisiyle beraber kısa süre içerisinde ününe ün katan Özge Özpirinçci Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekti. Özge Özpirinçci hali hazırda oynadığı “Aşk Yeniden” dizisiyle beraber iyiden iyiye ünlü bir oyuncu haline geldi. Oyunculuğu ve yeteneğiyle beraber giderek daha popüler hale gelen ünlü isim kazandığı bu başarının ardından da beklendiği gibi ödüller almaya başladı. 42.Altın Kelebek ödüllerinde en iyi komedi kadın oyuncusu alanında aday olan ünlü isim tüm rakiplerini geçerek ödülü almaya da hak kazandı. Aldığı ödüller ve başarılı performansı ile adından iyiden iyiye söz ettirmeyi başaran ünlü isim aldığı ödülden sonra Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla da oldukça çok konuşuldu.

Zira bu kez ünlü ismin yaptığı paylaşım özel hayatına ait bazı ifadeler kullandı. Söz konusu paylaşımında sevgilisine teşekkür eden ünlü oyuncu birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını paylaşarak “Sen varken her şey mümkün.. sen varken ben tamam, sen varken ben mutlu, sen varken ben varım.. İyi ki varsın hayatımda! Hayatımdaki en güzel ödül sensin…” ifadelerini kullandı. Bu açıklamalarıyla bir anda sosyal medyanın gündemine oturan ünlü isme takipçileri de birçok beğeni mesajı göndermeyi ihmal etmedi.

Oynadığı diziler ve sinema filmleri ile televizyonun sevilen ismi haline gelen Özge Özpirinçci son dizisi ile beraber artık fenomen isimler arasında yer almaya başladı. Bu ilgiyi sadece ekranlarda değil sosyal medyada da gören ünlü isim özellikle Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla çok konuşuluyor. Bu bağlamda binlerce takipçisi olan ünlü oyuncunun son yaptığı paylaşım ise hayranlarından büyük beğeni topladı. Söz konusu paylaşımın nedeni ise yardım oldu.

Kısa Sürede Yardım Toplandı

Bir köyün yardıma muhtaç çocukları için kampanya başlattıklarını duyuran Özge Özpirinçci söz konusu köy için yardımların ise toplanmaya başladığını belirtti. Destek isteğini Instagram üzerinden yayınladığı “Bala/Kesikköprü..700 haneli bir köy olan Kesik köprü, Ankara’nın göç almış bir bölgesi ve burada yaşayan ailelerin imkanları oldukça kısıtlı. Daha önce gittiğimiz ve tekrar gidip hediyeler götürmek istediğimiz Kesik köprü Köyü öğrencileri için desteklerinizi bekliyoruz..15 Ağustos’ta köye giderek muhtar ve belediye eşliğinde dağıtımı yapacağız..4-14 yaş arası eşofman, tişört, pantolon ve ayakkabı gibi(0 olması öncelikli tercihimiz) hediyelerle siz de onları mutlu etmek isterseniz bize dm’den ulaşabilirsiniz.. Paylaşımımızı repost yaparak daha çok kişiye ulaşmamızı sağlarsınız seviniriz. Saygılar.” Mesaj ile dile getiren ünlü isme kısa sürede birçok hayranı da yardım için mesajlar atmaya başladı. Ünlü ismin bu kampanyaya verdiği destek ise tüm sevenlerinden tam not almayı başardı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Sosyal Medyadan Yapılan Türkan Kürklüoğlu Çağrısı Cevap Buldu

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/video-goruntuleme

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Özge Özpirinçci Instagram Yardım Mesajları
4.5 (89.95%) 187 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir