Pegasus

Pegasus

Pegasus firması tarafından şehirler arasında uçmak için bilet alma işlemini onlara olarak yapmak mümkündür. Bunu yaparken Pagasus’un web sitesini kullanabileceğiniz gibi isterseniz online uçak bileti satan siteleri de kullanabilirsiniz. Sadece bilet almak için değil online check-in, araç kiralama, otel arama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Bilet almaya geçmeden önce ilk olarak gitmek istediğiniz rotaya ait bir bilet olup olmadığına bakmak için ucuz uçak bileti ara sekmesine tıklamanız gerekiyor.

Aramanızda gidiş-dönüş, tek yön seçeneklerine göre, gidiş tarihi ve yolcu sayısına göre yapabilmenize izin verilmektedir. Aramanız sonucunda uçak bileti bulabilirsiniz alma işlemi kısmına geçmeniz gerekiyor.

Pegasus Bilet Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Pagasus online bilet alma işlemini yapmak için aramanızda çıkan sekmede size uygun olan saati belirlemeli ve uygun fiyatı tercih etmelisiniz. Fiyatlar sunulan hizmete göre de değişiklik göstermektedir.

İsterseniz bileti almadan 24 saat için ayırma işlemi de yapabilirsiniz. Ancak direkt olarak alma işlemi için sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmelisiniz. İlk olarak yolculuk yapacak yetişkinin bilgileri girilmelidir.

  • İletişim bilgileri
  • Koltuk Seçimi
  • Yemek Seçimi
  • Bagaj Seçimi
  • Ödeme işlemlerinin yapılması

Kredi kartı ile uçak biletini online olarak almak mümkündür. Tabi almak sadece yeterli olmayacaktır, uçuştan 24 saat önce mutlaka check-in yapmayı ihmal etmemelisiniz.

pegasus online bilet

Pegasus İptal Etme İşlemi Online Nasıl Yapılır?

Pegasus online bilet iptal etme işlemini yapmanıza imkan vermektedir. Firma bunun ilgili olarak yaptığı çalışma ve kampanyalar ile diğer firmaların bir adım önüne geçişiyor. Firma eğer 24 saat içerisinde aldığınız bileti iptal ederseniz hiçbir kesinti olmadan ödemenizi yapmayı taahhüt ediyor.

İptal etme işlemini ister şirkete ait web sitesi üzerinden ya da Pegasus mobil uygulaması üzerinden yapabilmeniz mümkündür. Tabi iadenin %100 geri yapılması için bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

Firma iptal işlemi için 24 saat, 24-72 saat ve 72 saat fazlası için belirli şartların sağlanmasını istiyor. Eğer doğru şekilde iptal edilirse ücret kesintisi olmadan bilet ücreti tam iade imkanı sunulmaktadır.

Pegasus Bilet İşlemlerinde Bilinmesi Gerekenler

Pegasus ülkemizin tüm şehirlerine, yurt dışında belirli noktalara uçuş yapan bir firmadır. Firmanın geniş bir uçuş ağı olması sayesinde bilet alan herkese hizmet vermektedir. Biletinizi tek başınıza yolculuk için boş ve hiç hizmet satın almadan alabilirsiniz.

Bagaj kısmı, yemek seçimi ve diğer hizmetlerin seçimi gibi birçok detayı özelleştirerek kullanmanıza imkan verilmektedir. Size sadece bilet satıp, koltukta seyahat ederken ne verirlerse onu yemenize imkan verilmenin dışında kendi seçiminizi yapmanıza fırsat tanınmaktadır.

Bilet alım işleminizi yaparken gideceğiniz rota için size üç farklı seçenek sunulacaktır. Almak istediğiniz hizmete göre bu seçeneklerden herhangi bir tanesini seçebilme imkanına sahipsiniz.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir