Petek Dinçöz Instagram Paylaşımı İle Yürek Hoplattı

Petek Dinçöz Instagram Paylaşımı İle Yürek Hoplattı

Petek Dinçöz instagram hesabından podyum performansını paylaştı. Geçtiğimiz günlerde Kemal Topuz’un yapıcılığını üstelendiği Perfect Models of Turkey 2014 yarışması izleyiciler ile buluştu. Yarışmaya özellikle sanat dünyasından büyü bir ilgi gösterildi. Yarışmayı izlemek için gelen isimlere ise bir sürpriz yapıldı. Uzun süredir sahnelerde gözükmeyen eski manken Petek Dinçöz’de Perfect Models of Turkey 2014 yarışmasında podyuma çıktı. Podyuma çıkması ile büyük bir alkış toplayan Petek Dinçöz ise bu kez sahnede sesi ile gündeme geldi.

Sevilen şarkılarını seslendiren Petek Dinçöz instagram paylaşımı ile herkesin beğenisini toplamayı da başardı. Katıldığı bu etkinlikte oldukça eğlendiğini dile getiren Dinçöz, bu eğlenceli dakikalarını Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi. Özellikle sahneye çıktığı anın fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan ünlü isim büyük beğeni toplamayı da başardı. Son günlerde oldukça zor zamanlar geçiren Dinçöz böylece takipçilerinden gelen mesajlar ile büyük bir moral de toplamış oldu. Güzel sanatçı gelen bu yorumlara teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-video-goruntuleme

Bir dönemin en ünlü isimlerinden biri olan Petek Dinçöz Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf dikkat çekti. Petek Dinçöz eski eşi Can Tanrıyar ile yaşadıklarından sonra bir süre ekranlara ara vermeye başlamıştı. Kendi adı ile sunduğu programa da ara veren ünlü isim kısa süre sonra yaşadığı tartışmalardan sonra Can Tanrıyar’dan ayrılmıştı. Bu süreçten sonra yaşadıklarıyla bir türlü gündemden düşmeyen ünlü isim tüm bu haberlerin ve iddiaların ardından ise yeniden evlenme kararı almıştı. Daha önce yaşadığı evliliğin sorunlarıyla hala karşılaşan Petek Dinçöz yeni evliliğinin ardından ise beklenmedik bir haberle hayranlarına sürpriz yapmıştı.

Sağlığını tehdit etmesine rağmen hamile olduğunu ve bebeği olacağını duyuran ünlü isim sosyal medya üzerinden yaptığı bu paylaşımlarla en çok konuşulan isimlerden biri olmuştu. Oldukça riskli bir hamilelik dönemi geçiren Petek Dinçöz sonunda ise geçtiğimiz haftalarda bebeğini sağ sağlim kucağına almıştı. Doğumdan önce yaptığı Instagram paylaşımlarıyla hayranlarını iyice meraklandıran ünlü isim sonunda beklenen paylaşımları ise yapmaya başladı. İrfan adını verdiği oğlunun ilk kez fotoğraflarını paylaşan Petek Dinçöz, Instagram’a eklediği fotoğraflardan sonra binlerce beğeni aldı. Söz konusu paylaşımlara ayrıca “Çocuk ışıklara pek meraklı evin içinde süs olsun şıkır şıkır. Aslan bakınca keyif alsın diye ağacı kurduk bir seviniyor gözlerini alamıyor bir tanem. Babasıyla ne yapacağımızı şaşırdık. Hele ben maymun oldum şimdiden” ifadelerini de ekleyen ünlü isim oğluyla ne kadar mutlu olduğunu da göstermiş oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Uzunca bir süredir ekranlarda rastlayamadığımız Petek Dinçöz Instagram hesabından yaptığı paylaşım hayranlarında derin üzüntü oluşturdu. Petek Dinçöz paylaşımında uzun bir süre ekranlarda yer almayağınnı belirtti. Ünlü ismin ekranlarda yer almamasının nedeni ise hamile olması. Çok tehlikeli olmasına rağmen anne olmak için bu riski alan ünlü isim bu sürede ekranlardan da uzak durma kararı aldı. Ünlü isim ise bu süreç içerisinde de hayranlarıyla sosyal medya üzerinden iletişime geçti. Özellikle Instagram paylaşımlarıyla genelde doğumuna çok kısa bir süre kaldığını ve ne kadar mutlu olduğunu dile getiren güzel sunucu ve oyuncu bu kez ise kara bir haber verdi.

Petek Dinçöz söz konusu son paylaşımında kayınpederinin ölüm haberini verdi. İş adamı olan kayınpederi İrfan Kodaloğlu’nun vefat ettiğini dile getiren ünlü isim aldığı bu kara haberden sonra kayınpederinin fotoğrafını paylaşarak “Canım babacığım ışıklar içinde uyu, mekanın cennet olsun” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin bu paylaşımından sonra ise takipçileri baş sağlığı mesajları göndermeye başladı. Yakın zamanda bebeğini kucağına alacak olan ünlü ismin bu haberden sonra durumunun ne olduğu ise takipçileri arasında merak konusu oldu. Zira Petek Dinçöz’ün hamileliğinin ne kadar tehlikeli olduğu haberleri de gündeme oturmuştu.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Facebook Live Ekran Paylaşım Sistemi Artık Aktif

Yaptığı dizileri ve program sunuculuğu ile tanıdığımız aynı zamanda ses sanatçısı olan Petek Dinçöz Instagram hesabından hamilelik sürecini takipçilerine aktarıyor. Petek Dinçöz uzunca bir süredir ekranlarda görünmüyor. Her hangi bir program ya da dizi yapmayan ünlü isim albümde çıkarmayınca hayranları ise büyük merak içerisine girdi. En son eski eşi ile yaptığı kavgalarla gündeme gelen ismin neden ortalarda gözükmediği ise yaptığı Instagram paylaşımları ile ortaya çıkmaya başladı. Can Tanrıyer’den ayrıldıktan sonra gerçek aşkım dediği şuan ki eşi ile evlenen Petek Dinçöz hamile olduğunu belirtti. Hamile olması oldukça riskli olan isim bu kararı almış ve tüm riskleri göze almıştı.

En son yaptığı paylaşımla da bir kez daha annelik heyecanı yaşadığını gösteren ünlü ismin artık karnı da iyiden iyiye belirginleşmeye başladı. En son halinden oldukça farklı olduğu gözlenen Petek Dinçöz’ün doğum yaklaştığı da ortaya çıkmış oldu. Bu pozlarını “Hamile modası” notu ile paylaşan isme takipçileri ve hayranları ise binlerce mesaj göndermeye başladı. Ünlü ismin ne zaman doğum yapacağı belirtilmezken bu sürenin çok uzun olmadığı da verilen bilgiler arasında. Fotoğraflardan da çok bir süre kalmadığını görmek mümkün. Petek Dinçöz’ün ise sağlık durumu da merak ediliyor. Zira ünlü ismin doğum yapmasının oldukça tehlikeli olduğu söylemiş ve doktorlar bu konuda birçok uyarı yapmıştı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Eski eşi ile geçirdiği zor evliliğin ardından epey bir sıkıntılı zaman atlatan ünlü şarkıcı ve oyuncu Petek Dinçöz şimdilerde mutlu anları ile gündeme geliyor. Yeni sevgilisi ile evlenmiş ve sonunda mutlu bir birliktelik yaşamaya başlamıştı. Bu mutlu birlikteliğini de bir çocuk ile taçlandırmak isteyen ünlü isim büyük tartışmalara neden olmuştu. Zira Petek Dinçöz’ün rahatsızlığı nedeniyle bebek sahibi olmasının çok zor olduğu ve hayati riskler taşıdığı ileri sürülmüştü. Tüm bu iddiaları doğrulayan Petek Dinçöz ise buna rağmen hamile kalmak istediğini ve anne olmak istediğini dile getirmiş ve o dönem gündeme oturmuştu. Nitekim ünlü isim kısa süre sonrada hamile kalmıştı.

Yakın zamanda bebek bekleyen ünlü isim bu süreçten sonra ise pek fazla basında yer almamaya başlamıştı. Herkes Petek Dinçöz hakkında ki son gelişmeleri merak ederken ünlü isim yaptığı Instagram paylaşımı ile durumu ortaya koydu. Kocası ile trafikte kalan Petek Dinçöz bu anı fotoğraflayarak kendi Instagram hesabından paylaştı. Paylaşıma birde “Trafikte beklerken kocamın sakinliği benim çemkirmem susmamam şikayet etmem sürekli” notunu düşen ünlü isim böylece gayet iyi olduğunun ve kocası ile de mutlu beraberliklerinin devam ettiğinin mesajını vermiş oldu. Bunun üzerine Petek Dinçöz’e takipçileri tarafından gelen bebek sorularına ise ünlü isim yanıt vermemeyi seçti.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Petek Dinçöz Instagram Paylaşımı İle Yürek Hoplattı
4.5 (89.91%) 222 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir