Pınar Altuğ Instagram Hesabı Hacklendi

| Temmuz 06, 2016 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ instagram hesabının hackendiğini açıkladı. Sosyal medya uygulamaları ne kadar güncelleme yayınlarsa yayınlasın hala sosyal medya uygulamalarından yüzde yüz güvenliği sağlamak mümkün değil. Kullanıcıların yaptıkları kullanım hataları ya da kullanıcıların hackerlar tarafından gönderilen mesajları açması bile sosyal medya hesaplarının hacklenmesine neden olabiliyor. Özellikle ünlülerin hesapları bu konuda ciddi riskler taşıyor. Daha önce dünyanın gündemine oturan iCloud hack olayında yaşandığı gibi genelde de ünlülerin hesapları hedef alınıyor.

Haliyle her geçen gün başka bir ünlünün hesabının hack haberini alabiliyoruz. Özellikle son dönemde bir hayli artan saldırılarla beraber sürekli ünlülerin hesapları hakkında yeni saldırılar gündeme geliyor. İşte tüm bu hacker saldırılarının hedefinde olan son isim de “Çocuklar Duymasın” dizisiyle beraber adını iyiden iyiye duyurmayı başaran Pınar Altuğ. Yağmur Atacan ile evlendikten ve çocuğu dünyaya geldiğinden sonra eskisi kadar yoğun projelerde yer almayan ünlü isim hackerların da hedefindeki yeni isim oldu. Hem Instagram hem de Twitter hesabı hacklenen ünlü isim bunun üzerine ise yeni hesaplar açarak takipçilerine durumu bildirdi. Eşi ve çocuğu ile birlikte çekilmiş olan fotoğrafını yeni Instagram hesabından paylaşan ünlü isim söz konusu paylaşımda ise “Herkese iyi bayramlar! Maalesef Instagram’im ve Twitter’im hacklendi, yeni hesabımı duyurmam için bana yardım ederseniz sevinirim.” İfadelerini kullanarak durumun haberini verdi.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/yabanci-gercek

“Çocuklar Duymasın” dizisiyle beraber gündeme gelmeye başlayan ünlü oyuncu Pınar Altuğ Instagram hesabından önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu son zamanlarda yeni projelerde çok fazla yer almamaya başladı. Zira bu süreçte ünlü oyuncu daha fazla eşi ve çocuğu ile zaman geçirmeyi tercih etti. Tabi buna rağmen basına yansıyan olaylardan mı yoksa yaşanan tartışmalardan mı bilinmez ama Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ arasında yaşandığı iddia edilen olaylarda gündem gelmeye başladı. İddialara göre kavga eden ikilinin ayrılma kararı aldığı açıklanmıştı. Fakat iki ünlü isim bu konuda açıklama yapmamış ve iddiaları doğrulamamıştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Fake Beğeni ve Takipçi Uygulaması Instlike

Son zamanlarda artan “boşanıyorlar mı?” sorusu üzerine sonunda Pınar Altuğ bir açıklama yapma gereği duydu. Instagram üzerinden açıklamalar yapan ünlü isim söz konusu açıklamalarında “Bir bakıyoruz ‘boşanıyorlar ‘diyorlar bir bakıyoruz ‘en mutlu çiftler listesi’ne koyuyorlar. Hayır, ne isterlerse yazsınlar da bir karar verseler, biz de ne yapacağımızı bilsek. Saatleri ileri mi geri mi derken iyice kafamız karıştı” ifadelerini kullanan ünlü isim böylece haklarında çıkan iddiaları da yalanlamış oldu. Pınar Altuğ’un bu iddiaları ortaya atanlarla ilgili yasal bir işleme başvurup başvurmayacağı bilinmez ama bu açıklamalara rağmen söz konusu iddialar bir süre daha devam edecek gibi.

Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +