Puhu TV

Puhu TV

Puhu TV online olarak hizmet veren yayıncı sitelerden birisi olarak kurulmuştur. Türkçe altyapısı ile 2016 yılında hizmet vermeye başlayan sitenin sloganı “Sen Nasıl İzlersen” olarak dikkat çekmektedir. Yani sitenin içerisinde bulunan tüm dizi ve filmler arasından o an neyi izlemek isterseniz onu tercih etmenize imkan tanınıyor.

Puhu TV dizileri özel olarak yaptırdığı gibi popüler yapımları da yayınlaması ile dikkat çekmektedir. Yani burada ki bazı yapımları sadece bu ortamda izlerken, televizyon veya başka ortamlarda izlemekten keyif aldığınız yapımları da burada bulabilirsiniz.

Puhu TV Nedir?

Puhu TV nedir sorusuna verilecek en basit cevap internet üzerinden online olarak medya içeriği sağlayan bir oluşum demek doğru olacaktır. Sadece bilgisayar üzerinden değil akıllı televizyon ve mobil cihazlar ile de bu hizmeti almak mümkündür. Sitenin sağladığı içerikler arasında diziler ön plana çıksa da çok sayıda film ve çocuklar için eğlence bölümleri de bulunmaktadır.

Doğuş Holding çatısı altında hizmet vermeye başlayan sistemin ilk duyulması bir uyarlama olan “Fi” isimli dizinin yayınlanması ile olmuştur. Başarılı bir dizi olan yapıp, geniş kitlelerin kısa sürede platformu tanımasına yardımcı olmuştur. Devamında bu ve buna benzer başka yapımlarında çekimi yapılarak platformun içine eklenmiştir.

puhu-tv

Puhu TV Abone Nasıl Olunur?

Puhu TV sistemine abone olmak çok basittir. Sitenin ana sayfasında sağ üst tarafta bulunan giriş yap tuşuna basarak işleme başlayabilirsiniz. İlk üyelik ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  • Üye ol sekmesine tıklayarak sadece e-posta ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.
  • Facebook üzerinden hiçbir şey ile uğraşmadan bağlanabilirsiniz.

Buna benzer birçok yayın yapan sistemin aksine bu platform ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Bu nokta ile dikkat çekici olmayı başarmıştır. Buna benzer birçok sistem üyelerinden hizmetleri karşılığında belirli bir ücret alırken sistem bu ücreti almamaktadır. Üye olduktan sonra farklı kategoriler arasında istediğiniz içeriği izlemeye başlayabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: SSD Ne İşe Yarar?

Puhu TV’de Neler İzlenebilir?

Puhu TV Çukur dizisini yayınlandığı andan itibaren sistem üzerinden izleme şansını da sunmaktadır. Reklamsız ve rahatsız edilmeden ya da sonradan diziyi izlemenize izin verilmektedir. Televizyon ekranlarının çok popüler olan bir çok dizisini burada izlemeniz de mümkündür.

Özellikle puhu tv avlu ve puhu tv kuzgun isimli dizileri izlemek mümkündür. Bu sistemin bir diğer avantajı da uzun süre sonra dahi kaliteli bir şekilde içeriklere ulaşmanın mümkün olmasıdır.

Diziler, yabancı filmler, yabancı diziler, Türk filmleri ve yaşama dair içerikler bulunmak çok kolaydır. İsteyenler sadece bu platforma özel olarak puhutv orijinal içeriğine de ulaşabilir. Bu sistem dışında hiçbir yerde bulamayacağını özel dizilere bu sayede ulaşmanızda sağlanmaktadır.

Sistem sizlere kendinize özel bir liste yapmanızı, önerilenler ne izleyeceğinizi düşünmemeyi, herkesin takip ettiği ve izlediği popüler içerikleri göstermektedir. Ayrıca yeni gelenler bölümüyle de sisteme en son eklenen içerikleri bulmanız mümkün olacaktır.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir