Puhutv Videolarını İndirme Nasıl Yapılır?

Puhutv Videolarını İndirme Nasıl Yapılır?

Puhutv videolarını indirme nasıl yapılır? Sorusunun yanıtı çok fazla merak edilmektedir. Ancak bunun öncesinde Puhutv nedir konusunun iyi anlaşılması oldukça yararlı olacaktır. Bu sayede işlemin yapım aşaması çok daha kolay anlaşılır bir hal alacaktır. Puhutv televizyondaki film ve dizileri çok yüksek görüntü kalitesinde ve sansürsüz yayınlayan çevrimiçi izleme sitesidir.

Puhutv sitesinde en eski Türk filmlerinden en yeni dizilere kadar reklamsız olarak film izlenebilir. Böylesine kalitede hizmeti kullanıcısına vermesine karşın, herhangi bir üyelik parası talep etmemektedir. Bu bakımdan kullanıcılar için vazgeçilmez çevrimiçi televizyon kanalı olma özelliği taşımaktadır.

Puhutv videolarını İndirme Konusunda Hangi Programlara İhtiyaç Duyulur?

Puhutv, en eski Türk filmlerinden ev yeni dizilere kadar pek çok filmin sansürsüz izlenebildiği bir platformdur. Ancak her zaman internet üzerinden çevrimiçi film izlemek bazen kullanıcıların tercih etmediği bir seçenek olabilmektedir. Bu noktada da puhutv videolarını indirme nasıl yapılır? Şeklindeki soru önem kazanmaktadır.

Puhutv ücretsiz bir şekilde film izleme imkânı sunan bir sitedir. Ancak buna rağmen kullanıcılar video indirme ihtiyacı hissedebilmektedir. Bu durumda da en iyi çözüm olarak vido indirme işlemine başvurulmaktadır. Puhutv üzerinden video indirme işlemi son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için ise kullanımı ve indirilmesi zaman alan bir programa ihtiyaç söz konusu değildir. Yapmanız gereken tek işlem Skyload eklentisinin tarayıcıya eklenerek çalıştırılmasıdır.

Puhutv Videolarını İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu makalede puhutv videolarını indirme nasıl yapılır? Konusu anlatılmaktadır. Bilindiği üzere İDM ile tüm siteler üzerinden video indirme işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Ancak İDM kullanılarak indirilme işlemi gerçekleştirilen videoların çözünürlükleri ve kalitesi orijinali kadar iyi olmamaktadır.

Puhutv üzerinden yayınlanan videolar ücretsiz bir şekilde izlenebilmektedir. Bu nedenle bu paylaşım yapılmıştır. Bu paylaşımda kullanıcının indirilmek istediği videoyu kolaylıkla bilgisayara aktarabilmesi konusunda yardımcı olmaktır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

Videolar Nasıl İndirilir?

Puhutv videolarını indirme nasıl yapılır? İndirme işleminin gerçekleştirilebilmesi için öncelikle chrome web tarayıcısından yararlanılacaktır. Bunun için ise, internet üzerinden Skyload eklentisinin tarayıcıya kurulması gerekmektedir.

 1.   Skyload eklentisinin yükleme işleminin tamamlanmasından sonra, indirilmek istenen video puhutv üzerinden açılır.
 2.   İndirilmek istenen video oynatıldıktan sonra, ekranın sağ üst kısmında yüklenmiş olan eklenti aktif hale gelecektir. Videonun indirilebilmesi için;
 •   Skyload butonuna tıklanır,
 •   Açılan ” downloads” bölümündeki videonun ismine iki kez tıklanması yeterli olacaktır.
 •   Son olarak, videonun indirilmesi internet hızına bağlı olarak maksimum 5-10 dk. içerisinde tamamlanacaktır. Bu işlemin sonunda artık istenilen video bilgisayara aktarılmış olacaktır.

Puhutv üzerinden gerçekleştirilecek olan video indirme işleminde uygulanacak olan adımlar yalnızca bu kadardır. Bunun için herhangi bir kodla uğraşmanıza gerek yoktur. Yahut da ekstra bir programı bilgisayarınıza indirip kurmaya gerek kalmaz. Çok basit adımlarla istediğiniz videoyu Puhutv üzerinden bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zaman internete giriş yapmadan indirdiğiniz filmi izlemeye başlayabilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi ve hizmetlerimizi inceleyebilir sosyal medya hesaplarınızı yükseltebilirsiniz; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-yorum-satin-al

Teknoloji Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
4 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. bir tane video çıkı o da reklam videosu diğerleri 18kb büyüklüğünde m3u dosyaları. diziyle ilgili bir video yok.

  1. avatar
   Instagram Takipçi Satın Al

   Merhaba Aylin Hanım, İndirmek yapmak istediğiniz video gözükmüyor ise “Ctrl+R” ya da “Ctrl+Shift+R” kombinasyonlarını deneyiniz.