Rihanna Görüntüleri Şok Etkisi Yarattı

| Nisan 15, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Rihanna Instagram

Giydiği cesur kıyafetler ve yaşam tarzı ile bir anda dünya gündemine oturan isimlerin başında gelen Rihanna, şarkılarından çok skandalları ile gündeme gelmeye başladı. En son ünlülerin hesaplarının hacklenmesinden sonra çıplak fotoğrafları internete sızan isim şimdilerde ise ortaya çıkarılan videosu ile uğraşıyor. Hakkında sürekli yeni bir şeyin ortaya çıktığı ünlü ismin bu kez çıkan videosundan ise Rihanna’nın uyuşturucu kullandığı gözlerden kaçmıyor. Arkadaşları ile uyuşturucu kullanırken çekilmiş olan videosu Instagram aracılığı ile internete düşen ünlü şarkıcı ise hemen harekete geçti. İlk olarak kendi hesaplarından açıklama yapan Rihanna kesinlikle kullandığının kokain olmadığını farklı bir madde olduğunu dile getirdi.
Ardından ünlü yıldız Instagram hesabından söz konusu video ile ilgili daha fazla detay paylaştı. Kendinden habersiz olarak paylaşılan video içinse yine Instagram sayfasından “Senin zenci k…nda baya cesaret varmış. Herhangi bir aptal, benim orada marijuana sardığımı görebilir. Kim burnuna tütün çeker ki?” açıklamalarını yaptı. Gündeme bomba gibi düşen haberden sonra ise birçok hayranı Rihanna2nın bu hareketini kınarken gerçeğin ne olduğu da merak konusu oldu. Bununla beraber videoda Rihanna’nın gözlerinde kayma olması ve burnunu tutması kokain kullandığı yönünde ki iddiaları güçlendirdi. Ünlü ismin konu hakkında daha detaylı bir açıklama yapıp yapmayacağı da merak ediliyor. Zira bu yönde hayranları da Rihanna’ya birçok mesaj göndermeye başladı.

Üstsüz Fotoğrafları Başını Ağrıttı

Geçen Mayıs ayında yaptığı açık paylaşımlar ile gündeme gelen Rihanna büyük tepki çekmişti. Tüm tepkilere rağmen üstsüz fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan dünyaca ünlü yıldıza duyulan tepkiler artış gösterince, Rihanna’nın Instagram hesabı silinmişti. Yaşanan bu olaydan sonra birçok Rihanna hayranı ise Instagram yetkilerine tepki göstermeye başlamıştı. Tüm bu istek mesajlarına rağmen yetkililer kapatılan hesabı açmamıştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Hacı Sabancı Instagram Şehit Tepkisi

Şimdilerde ise dünyaca ünlü yıldız tekrar Instagram’a dönüş yaptı. Kendi ismi ile olmayan farklı iki etiket üzerinden kendi resmini ve farklı bir resmi paylaşan Rihanna hayranlarını da heyecanlandırdı. Durumu fark eden birçok hayranı hemen resimlere mesaj gönderirken iki resim milyonlarca beğeni almayı başardı. Kısa süre içerisinde milyonlarca beğeni toplayan resimler ise fenomen haline geldi. Fenomen haline gelen resimlere rağmen Rihanna2nın yeniden Instagram üzerinden hesap açıp açmayacağı kesin değil. Bununla birlikte Instagram’ın da yeni hesaba izin verip verilmeyeceği kesin değil.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/trend-topic

Rihanna Görüntüleri Şok Etkisi Yarattı
4.4 (87.8%) 82 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +