Ronaldo Ve Irina Hakkındaki İddialara Cevap Geldi

Ronaldo Ve Irina Hakkındaki İddialara Cevap Geldi

Irina ödül törenine neden gelmedi işte sorularınızın cevapları…Geçtiğimiz günlerde 2014 yılı için en iyi futbolcu ödülleri sahiplerini buldu. Yılın en iyi futbolcusu dalında ise her sene olduğu gibi bu senede oldukça iddialı adaylar yer aldı. Adaylar arasında Messi, Ronaldo ve Neuer yer aldı. Bu sene altın top ödülünü kazanan isim ise geçen sene ki isim yani Ronaldo oldu. Büyük bir sevinçle adının açıklanmasını dinleyen Ronaldo ödülünü alırken birçok kişiye de teşekkür etmeyi unutmadı. Bu sene Ronaldo’nun ödülü almasından çok geceye başka bir olay damga vurdu. 2010 yılından beri birlikte olan Ronaldo ve manken sevgilisi Irina geceye bir arada katılmadı. Irina’nın geceye gelmemesi ve Ronaldo’nun da ödül alırken onun adını kullanmaması ikili arasında bir sorun mu var dedikodularını çıkardı.
Ortaya atılan bu iddialar nedeniyle ikilinin ayrıldığı düşünülmeye başlandı. Bununla beraber Irina Ronaldo’yu sosyal medya hesabı üzerinden de takip etmeyi bıraktı. Bu son gelişme iddiaları tam olarak doğrulamış olan ikili hakkında bir açıklama geldi. Irina’nın çalıştığı şirket tarafından Instagram üzerinden bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklama ise Irina’nın yoğun temposu nedeniyle geceye katılamadığı yönünde oldu. Bu açıklamanın ardından her hangi başka bir açıklama yapılmazken kafalarda birçok soru işareti de kalmış oldu. İkili gerçekten ayrıldı mı şuan için merak konusu.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/goruntuleme-satin-al

Messi’nin tepkisi Ronaldo ‘yu da teste soktu. Geçtiğimiz günlerde UEFA tarafından düzenlenen doping testlerinde bir skandal yaşanmıştı. Dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Messi doping testine girmiş ve bazı sorunlar yaşadığını dile getirmişti. Konu ile ilgili Instagram paylaşımında bulunan Messi doping testi gereği herkesten idrar örneği alındığını fakat kendisinden kan testi de istendiğini dile getirmişti. Bu iddialarını Instagram paylaşımı ile dile getiren ünlü futbolcu kısa süre içerisinde takipçilerinden de büyük destek almıştı. Konu ile alakalı yetkililerden her hangi bir açıklama yapılmazken diğer oyunculara da böle bir uygulama yapılıp yapılmayacağı merak konusu haline gelmişti.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

İşte sonunda bu merak cevabını buldu. UEFA’nın düzenli olarak yaptığı bu doping kontrolü sistemine şimdide Real Madridli oyuncular davet edildi. Başta yıldız futbolcu Ronaldo’nun testi merak edilmeye başlandı. Messi’ye yapılan uygulamanın Ronaldo’ya da uygulanıp uygulanmayacağı merak konusu haline gelirken yapılan açıklamada Ronaldo’nun da diğer futbolcular gibi teste girdiği söylenildi. Yıldız futbolcu konu ile ilgili ise her hangi bir açıklama yada paylaşımda bulunmadı. Messi’nin en büyük rakibi olan Ronaldo’ya da aynı şekilde hem kan testi hem idrar testinin yapılmış olması konu ile ilgili iddiaların cevaplanmasını sağladı. Bununla birlikte diğer Real Madridli oyunculara da aynı sistem üzerine doping testi yapıldı. Yapılan testlerde hem kan hem idrar örnekleri alındı. Kulüp yetkilileri ise futbolcularında her hangi bir sorun olmadığını bunların rutin işlem olduğunu dile getirdi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Game Of Thrones Instagram Paylaşımları Sosyal Medyayı Karıştırdı

Oynadığı futbol ve attığı goller ile dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Real Madrid’li yıldız Ronaldo jest ile gündeme gelmedi. Takımın iyi gidişi ve Avrupa’da da yoluna devam ediyor olması Ronaldo’nun keyfini yerine getirdi. Oynadıkları oyundan oldukça memnun gözüken Ronaldo arkadaşlarına büyük bir jest yaptı. Özel yapım saatlerle antrenmana gelen Ronaldo takım arkadaşlarına bu saatleri hediye etti. Oldukça şık olduğu gözlenen saatleri ise Instagram paylaşımı ortaya çıkardı. Hediye saatini aldıktan sonra Ronaldo ile fotoğraf çekilen Arbeloa bunu Instagram hesabından paylaşarak “10. kupa nedeniyle Cristiano’nun çok büyük bir detayı ile Almeria’ya giderken” ifadelerini kullandı.

10.kupa için arkadaşlarına saat alan Ronaldo’nun aldığı saatlerde ki detaylarda gözden kaçmadı. Saatlerin arka planında 10 kupayı temsil eden bir tasarımın bulunması ve yıldız futbolcunun imzası olarak bilinen CR7’nin de bulunması en dikkat çeken noktalardan biri oldu. Bununla birlikte en çok kazanan ikinci sporcu unvanına sahip olan Ronaldo’nun saatler için ödediği miktarda epey bir merak konusu oldu. Gelen bilgilere göre her bir saat için 8 bin dolar ödeyen Ronaldo bu miktarı hiç önemsemedi. Instagram üzerinden birçok kullanıcıda saatlerin şıklığı ile ilgili mesajlar atmayı ihmal etmedi.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ronaldo Ve Irina Hakkındaki İddialara Cevap Geldi
4.5 (89.98%) 401 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir